Home › Steden › Ulestraten

📍 Ulestraten

Wie gaat er verhuizen
in Ulestraten?

Ulestraten telt ongeveer 2.805 inwoners en 1.266 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €354.902. Nu tonen 14 adressen in Ulestraten een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Ulestraten een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
14
woningen in Ulestraten
Afgelopen 30 dagen
5
↑ 67% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Waterval
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
8 van 14 signalen

In Ulestraten staan nu 14 actieve verhuissignalen — 5 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 7 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Ulestraten

2.805inwoners
1.255huishoudens
1.266woningen
€ 354.902gem. WOZ-waarde
84% / 16%koop / huur
19,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Ulestraten

Ulestraten 2.595 inwoners · WOZ €346.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Verspreide huizen 210 inwoners · WOZ €461.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 71

Waar beweegt het in Ulestraten?

Per woningtype

Vrijstaande woning
8
Twee-onder-één-kap
2
Appartement
2
Rijwoning hoek
2

Actiefste straten

Waterval
2
Beekerweg
2
Churchillstraat
1
Genzon
1
Dorpstraat
1

Actieve signalen · Ulestraten · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Ulestraten vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Ulestraten?

Ulestraten telt ongeveer 1.266 woningen (84% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €354.902. Wie een woning zoekt in Ulestraten, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 14 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Ulestraten is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Waterval.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Ulestraten

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Ulestraten?
In Ulestraten zijn de afgelopen 90 dagen 14 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 5 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Ulestraten zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Waterval eruit met de meeste recente verhuissignalen in Ulestraten.
Hoeveel inwoners heeft Ulestraten?
Ulestraten telt ongeveer 2.805 inwoners in 1.255 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Ulestraten?
Ulestraten telt ongeveer 1.266 woningen, waarvan 84% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 14 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ulestraten?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Ulestraten is €354.902 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Ulestraten en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.