Home › Steden › Spaubeek

📍 Spaubeek

Wie gaat er verhuizen
in Spaubeek?

Spaubeek telt ongeveer 3.350 inwoners en 1.536 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €312.000. Nu tonen 19 adressen in Spaubeek een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Spaubeek een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
19
woningen in Spaubeek
Afgelopen 30 dagen
7
↑ 40% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Spaubeekerhof
2 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
9 van 19 signalen

In Spaubeek staan nu 19 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Spaubeek

3.350inwoners
1.530huishoudens
1.536woningen
€ 312.000gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
36,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 1 buurt · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Spaubeek

Spaubeek 3.350 inwoners · WOZ €312.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 48

Waar beweegt het in Spaubeek?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
9
Vrijstaande woning
8
Rijwoning hoek
1
Rijwoning tussen
1

Actiefste straten

Spaubeekerhof
2
Zandstraat
2
Merelstraat
2
Hobbelrade
2
Bongerd
1

Actieve signalen · Spaubeek · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Spaubeek vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Spaubeek?

Spaubeek telt ongeveer 1.536 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €312.000. Wie een woning zoekt in Spaubeek, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 19 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Spaubeek is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Spaubeekerhof.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Spaubeek

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Spaubeek?
In Spaubeek zijn de afgelopen 90 dagen 19 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Spaubeek zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Spaubeekerhof eruit met de meeste recente verhuissignalen in Spaubeek.
Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?
Spaubeek telt ongeveer 3.350 inwoners in 1.530 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Spaubeek?
Spaubeek telt ongeveer 1.536 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 19 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Spaubeek is €312.000 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Spaubeek en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.