Home › Steden › Berg en Terblijt

📍 Berg en Terblijt

Wie gaat er verhuizen
in Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt ongeveer 4.295 inwoners en 1.946 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €347.731. Nu tonen 20 adressen in Berg en Terblijt een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Berg en Terblijt een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
20
woningen in Berg en Terblijt
Afgelopen 30 dagen
7
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Kleinstraat
3 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
8 van 20 signalen

In Berg en Terblijt staan nu 20 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Niet meegeteld: 14 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Berg en Terblijt

4.295inwoners
1.915huishoudens
1.946woningen
€ 347.731gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
15,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Berg en Terblijt

Berg 3.120 inwoners · WOZ €333.000 ● 15 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Vilt 900 inwoners · WOZ €368.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 44

Waar beweegt het in Berg en Terblijt?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
8
Vrijstaande woning
6
Rijwoning hoek
3
Rijwoning tussen
2
Woonwagen
1

Actiefste straten

Kleinstraat
3
Burgemeester van de Loostraat
3
Rijksweg
2
Op de Dries
2
Wethouder Meertensstraat
1

Actieve signalen · Berg en Terblijt · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Berg en Terblijt vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt ongeveer 1.946 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €347.731. Wie een woning zoekt in Berg en Terblijt, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 20 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Berg en Terblijt is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Kleinstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Berg en Terblijt

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Berg en Terblijt?
In Berg en Terblijt zijn de afgelopen 90 dagen 20 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Berg en Terblijt zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Kleinstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Berg en Terblijt.
Hoeveel inwoners heeft Berg en Terblijt?
Berg en Terblijt telt ongeveer 4.295 inwoners in 1.915 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Berg en Terblijt?
Berg en Terblijt telt ongeveer 1.946 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 20 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Berg en Terblijt is €347.731 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Berg en Terblijt en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.