Home › Steden › Hulsberg

📍 Hulsberg

Wie gaat er verhuizen
in Hulsberg?

Hulsberg telt ongeveer 3.870 inwoners en 1.760 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €335.031. Nu tonen 9 adressen in Hulsberg een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Hulsberg een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
9
woningen in Hulsberg
Afgelopen 30 dagen
5
↑ 150% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Nieuwenhuysstraat
3 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
6 van 9 signalen

In Hulsberg staan nu 9 actieve verhuissignalen — 5 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Hulsberg

3.870inwoners
1.730huishoudens
1.760woningen
€ 335.031gem. WOZ-waarde
79% / 21%koop / huur
20,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Hulsberg

Hulsberg 3.095 inwoners · WOZ €322.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 Aalbeek 265 inwoners · WOZ €411.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 69

Waar beweegt het in Hulsberg?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
6
Vrijstaande woning
3

Actiefste straten

Nieuwenhuysstraat
3
Burg. à Campostraat
2
Wissengrachtweg
1
Vlasveld
1
Irenestraat
1

Actieve signalen · Hulsberg · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Hulsberg vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Hulsberg?

Hulsberg telt ongeveer 1.760 woningen (79% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €335.031. Wie een woning zoekt in Hulsberg, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 9 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Hulsberg is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Nieuwenhuysstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Hulsberg

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Hulsberg?
In Hulsberg zijn de afgelopen 90 dagen 9 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 5 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Hulsberg zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Nieuwenhuysstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Hulsberg.
Hoeveel inwoners heeft Hulsberg?
Hulsberg telt ongeveer 3.870 inwoners in 1.730 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Hulsberg?
Hulsberg telt ongeveer 1.760 woningen, waarvan 79% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 9 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hulsberg?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Hulsberg is €335.031 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Hulsberg en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.