Home › Steden › Klimmen

📍 Klimmen

Wie gaat er verhuizen
in Klimmen?

Klimmen telt ongeveer 3.100 inwoners en 1.440 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €345.890. Nu tonen 11 adressen in Klimmen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Klimmen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
11
woningen in Klimmen
Afgelopen 30 dagen
2
↓ 71% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Retersbekerweg
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
5 van 11 signalen

In Klimmen staan nu 11 actieve verhuissignalen — 2 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Klimmen

3.100inwoners
1.380huishoudens
1.440woningen
€ 345.890gem. WOZ-waarde
78% / 21%koop / huur
20,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Klimmen

Klimmen 1.790 inwoners · WOZ €335.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 33 Termaar 710 inwoners · WOZ €342.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Verspreide huizen Voerendaal 380 inwoners · WOZ €494.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Weustenrade 220 inwoners · WOZ €378.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 33 Craubeek 210 inwoners · WOZ €391.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Hellebeuk 75 inwoners · WOZ €344.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 67

Waar beweegt het in Klimmen?

Per woningtype

Vrijstaande woning
5
Twee-onder-één-kap
4
Rijwoning hoek
2

Actiefste straten

Retersbekerweg
2
Pendersstraat
1
Schoutstraat
1
Jaagveld
1
Doctor Poelsstraat
1

Actieve signalen · Klimmen · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Klimmen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Klimmen?

Klimmen telt ongeveer 1.440 woningen (78% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €345.890. Wie een woning zoekt in Klimmen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 11 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Klimmen is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Retersbekerweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Klimmen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Klimmen?
In Klimmen zijn de afgelopen 90 dagen 11 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 2 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Klimmen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Retersbekerweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Klimmen.
Hoeveel inwoners heeft Klimmen?
Klimmen telt ongeveer 3.100 inwoners in 1.380 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Klimmen?
Klimmen telt ongeveer 1.440 woningen, waarvan 78% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 11 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Klimmen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Klimmen is €345.890 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Klimmen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.