Wijlre telt ongeveer 2.405 inwoners en 1.163 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €304.613. Nu tonen 16 adressen in Wijlre een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Wijlre een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Wijlre staan nu 16 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 27 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Wijlre
2.405inwoners
1.120huishoudens
1.163woningen
€ 304.613gem. WOZ-waarde
66% / 34%koop / huur
20,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Wijlre telt ongeveer 1.163 woningen (66% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €304.613. Wie een woning zoekt in Wijlre, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
16 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Wijlre is een hoekwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Van Nesselrodestraat.
In Wijlre zijn de afgelopen 90 dagen 16 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Wijlre zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Van Nesselrodestraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Wijlre.
Hoeveel inwoners heeft Wijlre?
Wijlre telt ongeveer 2.405 inwoners in 1.120 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Wijlre?
Wijlre telt ongeveer 1.163 woningen, waarvan 66% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 16 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wijlre?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Wijlre is €304.613 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Wijlre en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.