Home › Steden › Rotterdam

📍 Rotterdam

Wie gaat er verhuizen
in Rotterdam?

Rotterdam telt ongeveer 606.045 inwoners en 294.073 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €337.527. Nu tonen 3.337 adressen in Rotterdam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Rotterdam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
3.337
woningen in Rotterdam
Afgelopen 30 dagen
1.213
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Noorderhavenkade
24 signalen
Meest gezien
Appartement
2568 van 3.337 signalen

In Rotterdam staan nu 3.337 actieve verhuissignalen — 1.213 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Niet meegeteld: 4.797 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Rotterdam

606.045inwoners
311.955huishoudens
294.073woningen
€ 337.527gem. WOZ-waarde
33% / 67%koop / huur
81,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 78 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Rotterdam

Nieuwe Westen 19.720 inwoners · WOZ €372.000 ● 201 signalen · 90 dgn · dynamiek 88 Oude Noorden 17.365 inwoners · WOZ €344.000 ● 122 signalen · 90 dgn · dynamiek 72 Bergpolder 8.245 inwoners · WOZ €317.000 ● 118 signalen · 90 dgn · dynamiek 89 Groot IJsselmonde 29.660 inwoners · WOZ €256.000 ● 115 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Kralingen West 16.045 inwoners · WOZ €372.000 ● 115 signalen · 90 dgn · dynamiek 72 Hillesluis 12.310 inwoners · WOZ €228.000 ● 115 signalen · 90 dgn · dynamiek 86 Oud Charlois 14.120 inwoners · WOZ €229.000 ● 112 signalen · 90 dgn · dynamiek 72 Stadsdriehoek 20.440 inwoners · WOZ €418.000 ● 103 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Ommoord 26.065 inwoners · WOZ €322.000 ● 100 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Oosterflank 10.695 inwoners · WOZ €278.000 ● 94 signalen · 90 dgn · dynamiek 76 Blijdorp 10.420 inwoners · WOZ €396.000 ● 91 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Bloemhof 13.930 inwoners · WOZ €222.000 ● 86 signalen · 90 dgn · dynamiek 71

Meer buurten in Rotterdam

's-Gravenland Afrikaanderwijk Beverwaard Bospolder Carnisse Cool De Esch Delfshaven Het Lage Land Hillegersberg Noord Hillegersberg Zuid Katendrecht Kleinpolder Kop van Zuid - Entrepot Kralingen Oost Kralingseveer Liskwartier Lombardijen Middelland Molenlaankwartier Nesselande Nieuw Crooswijk Noordereiland Oud IJsselmonde Oud Mathenesse Oude Westen Overschie Pendrecht Prinsenland Provenierswijk Rubroek Schiebroek Schiemond Spangen Struisenburg Tarwewijk Vreewijk Zevenkamp Zuidwijk

Waar beweegt het in Rotterdam?

Per woningtype

Appartement
2568
Rijwoning tussen
483
Rijwoning hoek
162
Twee-onder-één-kap
66
Vrijstaande woning
48

Actiefste straten

Noorderhavenkade
24
Schieweg
20
Nieuwe Binnenweg
19
Oostzeedijk
19
Curieplaats
17

Actieve signalen · Rotterdam · afgelopen 90 dagen · 151–175 van 3.209 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Rotterdam vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Rotterdam?

Rotterdam telt ongeveer 294.073 woningen (33% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €337.527. Wie een woning zoekt in Rotterdam, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 3.337 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Rotterdam is een appartement. De straat met de meeste recente signalen is de Noorderhavenkade.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Rotterdam

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Rotterdam?
In Rotterdam zijn de afgelopen 90 dagen 3.337 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 1.213 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Rotterdam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Noorderhavenkade eruit met de meeste recente verhuissignalen in Rotterdam.
Hoeveel inwoners heeft Rotterdam?
Rotterdam telt ongeveer 606.045 inwoners in 311.955 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Rotterdam?
Rotterdam telt ongeveer 294.073 woningen, waarvan 33% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 3.337 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rotterdam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Rotterdam is €337.527 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Rotterdam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.