Home › Steden › Krimpen aan den IJssel

📍 Krimpen aan den IJssel

Wie gaat er verhuizen
in Krimpen aan den IJssel?

Krimpen aan den IJssel telt ongeveer 29.630 inwoners en 12.616 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €376.891. Nu tonen 138 adressen in Krimpen aan den IJssel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Krimpen aan den IJssel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
138
woningen in Krimpen aan den IJssel
Afgelopen 30 dagen
58
↑ 57% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Trimbaan
5 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
49 van 138 signalen

In Krimpen aan den IJssel staan nu 138 actieve verhuissignalen — 58 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 24 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Krimpen aan den IJssel

29.630inwoners
12.490huishoudens
12.616woningen
€ 376.891gem. WOZ-waarde
60% / 40%koop / huur
24,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Krimpen aan den IJssel

Boveneind 4.040 inwoners · WOZ €401.000 ● 31 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 Kortland-Noord 7.340 inwoners · WOZ €334.000 ● 30 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Langeland 7.055 inwoners · WOZ €399.000 ● 27 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Kortland-Zuid 6.595 inwoners · WOZ €355.000 ● 25 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Oud Krimpen 2.310 inwoners · WOZ €410.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Lansingh-Zuid 2.290 inwoners · WOZ €449.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 49

Waar beweegt het in Krimpen aan den IJssel?

Per woningtype

Rijwoning tussen
49
Appartement
30
Rijwoning hoek
30
Vrijstaande woning
15
Twee-onder-één-kap
12

Actiefste straten

Trimbaan
5
Boveneindselaan
5
Spiritoso
4
Burgemeester Aalberslaan
3
Kortlandstraat
3

Actieve signalen · Krimpen aan den IJssel · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 138 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Krimpen aan den IJssel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Krimpen aan den IJssel?

Krimpen aan den IJssel telt ongeveer 12.616 woningen (60% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €376.891. Wie een woning zoekt in Krimpen aan den IJssel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 138 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Krimpen aan den IJssel is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Trimbaan.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Krimpen aan den IJssel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Krimpen aan den IJssel?
In Krimpen aan den IJssel zijn de afgelopen 90 dagen 138 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 58 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Krimpen aan den IJssel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Trimbaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Krimpen aan den IJssel.
Hoeveel inwoners heeft Krimpen aan den IJssel?
Krimpen aan den IJssel telt ongeveer 29.630 inwoners in 12.490 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Krimpen aan den IJssel?
Krimpen aan den IJssel telt ongeveer 12.616 woningen, waarvan 60% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 138 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Krimpen aan den IJssel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Krimpen aan den IJssel is €376.891 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Krimpen aan den IJssel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.