Barendrecht telt ongeveer 48.700 inwoners en 19.697 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €435.686. Nu tonen 194 adressen in Barendrecht een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Barendrecht een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Barendrecht staan nu 194 actieve verhuissignalen — 64 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 246 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Barendrecht
48.700inwoners
19.750huishoudens
19.697woningen
€ 435.686gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
31,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
62 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Barendrecht telt ongeveer 19.697 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €435.686. Wie een woning zoekt in Barendrecht, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
194 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Barendrecht is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Noldijk.
In Barendrecht zijn de afgelopen 90 dagen 194 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 64 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Barendrecht zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Noldijk eruit met de meeste recente verhuissignalen in Barendrecht.
Hoeveel inwoners heeft Barendrecht?
Barendrecht telt ongeveer 48.700 inwoners in 19.750 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Barendrecht?
Barendrecht telt ongeveer 19.697 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 194 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Barendrecht?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Barendrecht is €435.686 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Barendrecht en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.