Home › Steden › Barendrecht

📍 Barendrecht

Wie gaat er verhuizen
in Barendrecht?

Barendrecht telt ongeveer 48.700 inwoners en 19.697 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €435.686. Nu tonen 194 adressen in Barendrecht een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Barendrecht een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
194
woningen in Barendrecht
Afgelopen 30 dagen
64
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Noldijk
5 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
74 van 194 signalen

In Barendrecht staan nu 194 actieve verhuissignalen — 64 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 246 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Barendrecht

48.700inwoners
19.750huishoudens
19.697woningen
€ 435.686gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
31,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 62 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Barendrecht

Ter Leede 1.700 inwoners · WOZ €589.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Vrijenburg 5.465 inwoners · WOZ €438.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 30 Paddewei 2.185 inwoners · WOZ €367.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Oranjewijk 1 1.510 inwoners · WOZ €508.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 47 Kilweg 1.950 inwoners · WOZ €473.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Waterkant 1.805 inwoners · WOZ €405.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Meerwede Zuidoost 2.200 inwoners · WOZ €408.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Bijdorp 1.450 inwoners · WOZ €473.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Nieuweland 5 1.315 inwoners · WOZ €448.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Havenkwartier 1.625 inwoners · WOZ €478.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Binnenland 1.060 inwoners · WOZ €324.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 59 Nieuweland 2 1.185 inwoners · WOZ €438.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 42

Waar beweegt het in Barendrecht?

Per woningtype

Rijwoning tussen
74
Rijwoning hoek
40
Twee-onder-één-kap
33
Appartement
30
Vrijstaande woning
17

Actiefste straten

Noldijk
5
Middeldijkerplein
4
Avenue Carnisse
3
Wilgenwede
3
Torenmolen
3

Actieve signalen · Barendrecht · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 193 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Barendrecht vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Barendrecht?

Barendrecht telt ongeveer 19.697 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €435.686. Wie een woning zoekt in Barendrecht, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 194 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Barendrecht is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Noldijk.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Barendrecht

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Barendrecht?
In Barendrecht zijn de afgelopen 90 dagen 194 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 64 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Barendrecht zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Noldijk eruit met de meeste recente verhuissignalen in Barendrecht.
Hoeveel inwoners heeft Barendrecht?
Barendrecht telt ongeveer 48.700 inwoners in 19.750 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Barendrecht?
Barendrecht telt ongeveer 19.697 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 194 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Barendrecht?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Barendrecht is €435.686 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Barendrecht en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.