Rhoon telt ongeveer 16.785 inwoners en 6.863 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €462.400. Nu tonen 83 adressen in Rhoon een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Rhoon een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Rhoon staan nu 83 actieve verhuissignalen — 31 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 75 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Rhoon
16.785inwoners
6.790huishoudens
6.863woningen
€ 462.400gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
32,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
15 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Rhoon telt ongeveer 6.863 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €462.400. Wie een woning zoekt in Rhoon, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
83 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Rhoon is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Landvoogd.
In Rhoon zijn de afgelopen 90 dagen 83 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 31 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Rhoon zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Landvoogd eruit met de meeste recente verhuissignalen in Rhoon.
Hoeveel inwoners heeft Rhoon?
Rhoon telt ongeveer 16.785 inwoners in 6.790 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Rhoon?
Rhoon telt ongeveer 6.863 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 83 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhoon?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Rhoon is €462.400 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Rhoon en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.