Home › Steden › Rhoon

📍 Rhoon

Wie gaat er verhuizen
in Rhoon?

Rhoon telt ongeveer 16.785 inwoners en 6.863 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €462.400. Nu tonen 83 adressen in Rhoon een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Rhoon een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
83
woningen in Rhoon
Afgelopen 30 dagen
31
↑ 24% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Landvoogd
4 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
28 van 83 signalen

In Rhoon staan nu 83 actieve verhuissignalen — 31 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 75 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Rhoon

16.785inwoners
6.790huishoudens
6.863woningen
€ 462.400gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
32,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 15 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Rhoon

Rhoon Noord 1.990 inwoners · WOZ €415.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 73 Rhoon-Centrum 1.550 inwoners · WOZ €441.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 De Eilanden 3.300 inwoners · WOZ €469.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Driehoek 2.405 inwoners · WOZ €494.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Tijsjesdijk 1.200 inwoners · WOZ €345.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Rhoon-Zuidoost 1.705 inwoners · WOZ €520.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Portland-Centrum 1.645 inwoners · WOZ €461.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Ghijseland 1.320 inwoners · WOZ €489.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Buitengebied Poortugaal 110 inwoners · WOZ €638.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 69 Park Rhoon 920 inwoners · WOZ €350.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Buitengebied 240 inwoners · WOZ €746.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Overhoeken 185 inwoners · WOZ €981.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 38

Waar beweegt het in Rhoon?

Per woningtype

Rijwoning tussen
28
Vrijstaande woning
19
Rijwoning hoek
15
Twee-onder-één-kap
13
Appartement
8

Actiefste straten

Landvoogd
4
Dorpsdijk
4
Ghijseland
4
Regenboog
3
Parallelstraat
3

Actieve signalen · Rhoon · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 83 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Rhoon vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Rhoon?

Rhoon telt ongeveer 6.863 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €462.400. Wie een woning zoekt in Rhoon, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 83 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Rhoon is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Landvoogd.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Rhoon

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Rhoon?
In Rhoon zijn de afgelopen 90 dagen 83 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 31 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Rhoon zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Landvoogd eruit met de meeste recente verhuissignalen in Rhoon.
Hoeveel inwoners heeft Rhoon?
Rhoon telt ongeveer 16.785 inwoners in 6.790 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Rhoon?
Rhoon telt ongeveer 6.863 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 83 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhoon?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Rhoon is €462.400 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Rhoon en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.