Home › Steden › Pernis Rotterdam

📍 Pernis Rotterdam

Wie gaat er verhuizen
in Pernis Rotterdam?

Pernis Rotterdam telt ongeveer 4.970 inwoners en 2.288 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €289.000. Nu tonen 23 adressen in Pernis Rotterdam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Pernis Rotterdam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
23
woningen in Pernis Rotterdam
Afgelopen 30 dagen
10
↑ 11% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Pastoriedijk
4 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
14 van 23 signalen

In Pernis Rotterdam staan nu 23 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 4 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Pernis Rotterdam

4.970inwoners
2.275huishoudens
2.288woningen
€ 289.000gem. WOZ-waarde
73% / 27%koop / huur
22,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 1 buurt · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Pernis Rotterdam

Pernis 4.970 inwoners · WOZ €289.000 ● 23 signalen · 90 dgn · dynamiek 44

Waar beweegt het in Pernis Rotterdam?

Per woningtype

Rijwoning tussen
14
Rijwoning hoek
6
Twee-onder-één-kap
2
Appartement
1

Actiefste straten

Pastoriedijk
4
Vrijlandtstraat
2
Burgemeester van Esstraat
2
Murraystraat
2
Ring
2

Actieve signalen · Pernis Rotterdam · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Pernis Rotterdam vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Pernis Rotterdam?

Pernis Rotterdam telt ongeveer 2.288 woningen (73% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €289.000. Wie een woning zoekt in Pernis Rotterdam, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 23 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Pernis Rotterdam is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Pastoriedijk.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Pernis Rotterdam

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Pernis Rotterdam?
In Pernis Rotterdam zijn de afgelopen 90 dagen 23 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Pernis Rotterdam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Pastoriedijk eruit met de meeste recente verhuissignalen in Pernis Rotterdam.
Hoeveel inwoners heeft Pernis Rotterdam?
Pernis Rotterdam telt ongeveer 4.970 inwoners in 2.275 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Pernis Rotterdam?
Pernis Rotterdam telt ongeveer 2.288 woningen, waarvan 73% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 23 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Pernis Rotterdam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Pernis Rotterdam is €289.000 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Pernis Rotterdam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.