Home › Steden › Vlaardingen

📍 Vlaardingen

Wie gaat er verhuizen
in Vlaardingen?

Vlaardingen telt ongeveer 76.420 inwoners en 36.851 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €286.349. Nu tonen 222 adressen in Vlaardingen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Vlaardingen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
222
woningen in Vlaardingen
Afgelopen 30 dagen
77
↑ 10% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
van der Werffstraat
5 signalen
Meest gezien
Appartement
111 van 222 signalen

In Vlaardingen staan nu 222 actieve verhuissignalen — 77 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.

Niet meegeteld: 127 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Vlaardingen

76.420inwoners
36.190huishoudens
36.851woningen
€ 286.349gem. WOZ-waarde
47% / 53%koop / huur
45,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 39 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Vlaardingen

Centrum 6.460 inwoners · WOZ €254.000 ● 32 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Oostbuurt 6.335 inwoners · WOZ €285.000 ● 24 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Vettenoordse Polder Oost 5.410 inwoners · WOZ €223.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Wetering 3.555 inwoners · WOZ €272.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Babberspolder West 4.820 inwoners · WOZ €320.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Drevenbuurt 3.505 inwoners · WOZ €443.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Hoevenbuurt 3.070 inwoners · WOZ €288.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 59 Statenbuurt 2.290 inwoners ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 60 Indische Buurt 3.785 inwoners · WOZ €310.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Babberspolder Noord 2.150 inwoners · WOZ €370.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 33 Hofbuurt 1.080 inwoners · WOZ €461.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Lage Weide 2.800 inwoners · WOZ €233.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 43

Waar beweegt het in Vlaardingen?

Per woningtype

Appartement
111
Rijwoning tussen
73
Rijwoning hoek
27
Twee-onder-één-kap
8
Vrijstaande woning
3

Actiefste straten

van der Werffstraat
5
Joke Smitkade
4
mr. L.A. Kesperweg
4
Professor Teldersstraat
4
Richard Holstraat
4

Actieve signalen · Vlaardingen · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 221 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Vlaardingen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Vlaardingen?

Vlaardingen telt ongeveer 36.851 woningen (47% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €286.349. Wie een woning zoekt in Vlaardingen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 222 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Vlaardingen is een appartement. De straat met de meeste recente signalen is de van der Werffstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Vlaardingen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Vlaardingen?
In Vlaardingen zijn de afgelopen 90 dagen 222 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 77 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Vlaardingen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de van der Werffstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Vlaardingen.
Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?
Vlaardingen telt ongeveer 76.420 inwoners in 36.190 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Vlaardingen?
Vlaardingen telt ongeveer 36.851 woningen, waarvan 47% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 222 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Vlaardingen is €286.349 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Vlaardingen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.