Vlaardingen telt ongeveer 76.420 inwoners en 36.851 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €286.349. Nu tonen 222 adressen in Vlaardingen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Vlaardingen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Vlaardingen staan nu 222 actieve verhuissignalen — 77 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.
Niet meegeteld: 127 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Vlaardingen
76.420inwoners
36.190huishoudens
36.851woningen
€ 286.349gem. WOZ-waarde
47% / 53%koop / huur
45,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
39 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Vlaardingen telt ongeveer 36.851 woningen (47% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €286.349. Wie een woning zoekt in Vlaardingen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
222 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Vlaardingen is een appartement.
De straat met de meeste recente signalen is de van der Werffstraat.
In Vlaardingen zijn de afgelopen 90 dagen 222 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 77 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Vlaardingen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de van der Werffstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Vlaardingen.
Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?
Vlaardingen telt ongeveer 76.420 inwoners in 36.190 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Vlaardingen?
Vlaardingen telt ongeveer 36.851 woningen, waarvan 47% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 222 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Vlaardingen is €286.349 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Vlaardingen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.