Maarheeze telt ongeveer 5.180 inwoners en 2.231 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €390.720. Nu tonen 31 adressen in Maarheeze een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Maarheeze een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Maarheeze staan nu 31 actieve verhuissignalen — 16 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 6 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Maarheeze
5.180inwoners
2.230huishoudens
2.231woningen
€ 390.720gem. WOZ-waarde
77% / 23%koop / huur
40,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Maarheeze telt ongeveer 2.231 woningen (77% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €390.720. Wie een woning zoekt in Maarheeze, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
31 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Maarheeze is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Stationsstraat.
In Maarheeze zijn de afgelopen 90 dagen 31 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 16 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Maarheeze zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Stationsstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Maarheeze.
Hoeveel inwoners heeft Maarheeze?
Maarheeze telt ongeveer 5.180 inwoners in 2.230 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Maarheeze?
Maarheeze telt ongeveer 2.231 woningen, waarvan 77% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 31 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarheeze?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Maarheeze is €390.720 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Maarheeze en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.