Home › Steden › Budel

📍 Budel

Wie gaat er verhuizen
in Budel?

Budel telt ongeveer 9.520 inwoners en 4.311 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €356.972. Nu tonen 38 adressen in Budel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Budel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
38
woningen in Budel
Afgelopen 30 dagen
10
↓ 23% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Meemortel
2 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
15 van 38 signalen

In Budel staan nu 38 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Budel

9.520inwoners
4.215huishoudens
4.311woningen
€ 356.972gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
42,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Budel

Budel 7.920 inwoners · WOZ €335.000 ● 34 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Heikant, Meemortel, Bosch 420 inwoners · WOZ €518.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Keunenhoek Broekkant Schoordijk 410 inwoners · WOZ €486.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 39

Waar beweegt het in Budel?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
15
Vrijstaande woning
14
Rijwoning hoek
4
Appartement
3
Rijwoning tussen
1

Actiefste straten

Meemortel
2
Nieuwstraat
2
Midbuulweg
2
De Putter
2
Rijnstraat
2

Actieve signalen · Budel · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 38 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Budel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Budel?

Budel telt ongeveer 4.311 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €356.972. Wie een woning zoekt in Budel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 38 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Budel is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Meemortel.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Budel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Budel?
In Budel zijn de afgelopen 90 dagen 38 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Budel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Meemortel eruit met de meeste recente verhuissignalen in Budel.
Hoeveel inwoners heeft Budel?
Budel telt ongeveer 9.520 inwoners in 4.215 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Budel?
Budel telt ongeveer 4.311 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 38 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Budel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Budel is €356.972 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Budel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.