Heeze telt ongeveer 10.240 inwoners en 4.475 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €464.838. Nu tonen 60 adressen in Heeze een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Heeze een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Heeze staan nu 60 actieve verhuissignalen — 28 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.
Niet meegeteld: 27 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Heeze
10.240inwoners
4.465huishoudens
4.475woningen
€ 464.838gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
127,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Waar beweegt het in Heeze?
Per woningtype
Vrijstaande woning
18
Rijwoning tussen
13
Rijwoning hoek
12
Twee-onder-één-kap
11
Appartement
6
Actiefste straten
Hoge Akkerslaan
3
Saturnus
3
Aangelagen
2
Sint Nicasiusstraat
2
Geldropseweg
2
Actieve signalen · Heeze · afgelopen 90 dagen
· 1–25 van 59 (alles staat op de kaart)
Heeze telt ongeveer 4.475 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €464.838. Wie een woning zoekt in Heeze, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
60 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Heeze is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Hoge Akkerslaan.
In Heeze zijn de afgelopen 90 dagen 60 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 28 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Heeze zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hoge Akkerslaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Heeze.
Hoeveel inwoners heeft Heeze?
Heeze telt ongeveer 10.240 inwoners in 4.465 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Heeze?
Heeze telt ongeveer 4.475 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 60 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heeze?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Heeze is €464.838 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Heeze en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.