IJsselmuiden telt ongeveer 12.770 inwoners en 4.859 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €389.293. Nu tonen 52 adressen in IJsselmuiden een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in IJsselmuiden een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In IJsselmuiden staan nu 52 actieve verhuissignalen — 19 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 september 2026.
Niet meegeteld: 34 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in IJsselmuiden
12.770inwoners
4.760huishoudens
4.859woningen
€ 389.293gem. WOZ-waarde
74% / 26%koop / huur
16,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
IJsselmuiden telt ongeveer 4.859 woningen (74% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €389.293. Wie een woning zoekt in IJsselmuiden, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
52 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
IJsselmuiden is een twee-onder-één-kapwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Tichlerstraat.
Veelgestelde vragen over verhuizen in IJsselmuiden
Hoeveel verhuissignalen zijn er in IJsselmuiden?
In IJsselmuiden zijn de afgelopen 90 dagen 52 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 19 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in IJsselmuiden zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Tichlerstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in IJsselmuiden.
Hoeveel inwoners heeft IJsselmuiden?
IJsselmuiden telt ongeveer 12.770 inwoners in 4.760 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt IJsselmuiden?
IJsselmuiden telt ongeveer 4.859 woningen, waarvan 74% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 52 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in IJsselmuiden?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in IJsselmuiden is €389.293 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in IJsselmuiden en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.