Home › Steden › Ens

📍 Ens

Wie gaat er verhuizen
in Ens?

Ens telt ongeveer 3.335 inwoners en 1.471 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €318.416. Nu tonen 9 adressen in Ens een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Ens een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
9
woningen in Ens
Afgelopen 30 dagen
4
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Anemoon
1 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
4 van 9 signalen

In Ens staan nu 9 actieve verhuissignalen — 4 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 18 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Ens

3.335inwoners
1.390huishoudens
1.471woningen
€ 318.416gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
16,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Ens

Ens-woonkern 2.070 inwoners · WOZ €290.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Ens-landelijk gebied 1.200 inwoners · WOZ €361.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 29

Waar beweegt het in Ens?

Per woningtype

Vrijstaande woning
4
Rijwoning hoek
2
Rijwoning tussen
2
Twee-onder-één-kap
1

Actiefste straten

Anemoon
1
Waterkant
1
Noorderbocht
1
de Singel
1
E.P. Seidelstraat
1

Actieve signalen · Ens · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Ens vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Ens?

Ens telt ongeveer 1.471 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €318.416. Wie een woning zoekt in Ens, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 9 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Ens is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Anemoon.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Ens

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Ens?
In Ens zijn de afgelopen 90 dagen 9 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 4 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Ens zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Anemoon eruit met de meeste recente verhuissignalen in Ens.
Hoeveel inwoners heeft Ens?
Ens telt ongeveer 3.335 inwoners in 1.390 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Ens?
Ens telt ongeveer 1.471 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 9 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ens?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Ens is €318.416 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Ens en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.