Home › Steden › Marknesse

📍 Marknesse

Wie gaat er verhuizen
in Marknesse?

Marknesse telt ongeveer 3.945 inwoners en 1.683 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €340.421. Nu tonen 20 adressen in Marknesse een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Marknesse een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
20
woningen in Marknesse
Afgelopen 30 dagen
8
↑ 14% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Kampweg
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
9 van 20 signalen

In Marknesse staan nu 20 actieve verhuissignalen — 8 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.

Niet meegeteld: 6 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Marknesse

3.945inwoners
1.760huishoudens
1.683woningen
€ 340.421gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
20,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Marknesse

Marknesse-woonkern 2.645 inwoners · WOZ €284.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Marknesse-landelijk gebied 1.205 inwoners · WOZ €514.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 39

Waar beweegt het in Marknesse?

Per woningtype

Vrijstaande woning
9
Rijwoning tussen
4
Twee-onder-één-kap
4
Rijwoning hoek
3

Actiefste straten

Kampweg
2
Noordzoom
2
Gentiaan
2
Warande
1
Oosteinde
1

Actieve signalen · Marknesse · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Marknesse vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Marknesse?

Marknesse telt ongeveer 1.683 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €340.421. Wie een woning zoekt in Marknesse, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 20 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Marknesse is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Kampweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Marknesse

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Marknesse?
In Marknesse zijn de afgelopen 90 dagen 20 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 8 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Marknesse zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Kampweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Marknesse.
Hoeveel inwoners heeft Marknesse?
Marknesse telt ongeveer 3.945 inwoners in 1.760 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Marknesse?
Marknesse telt ongeveer 1.683 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 20 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Marknesse?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Marknesse is €340.421 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Marknesse en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.