Home › Steden › Genemuiden

📍 Genemuiden

Wie gaat er verhuizen
in Genemuiden?

Genemuiden telt ongeveer 10.495 inwoners en 3.764 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €322.799. Nu tonen 49 adressen in Genemuiden een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Genemuiden een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
49
woningen in Genemuiden
Afgelopen 30 dagen
15
↓ 12% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Langestraat
3 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
17 van 49 signalen

In Genemuiden staan nu 49 actieve verhuissignalen — 15 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 36 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Genemuiden

10.495inwoners
3.620huishoudens
3.764woningen
€ 322.799gem. WOZ-waarde
77% / 23%koop / huur
16,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 13 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Genemuiden

Achter 't Tag 2.780 inwoners · WOZ €416.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Binnenlanden-West 1.990 inwoners · WOZ €243.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Genemuiden Noord-Oost 875 inwoners · WOZ €256.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 67 Genemuiden Kern 1.085 inwoners · WOZ €275.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Vogelbuurt 1.290 inwoners · WOZ €326.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 Greente 1.500 inwoners · WOZ €372.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 24 Kamperzeedijk-Oost 445 inwoners · WOZ €353.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 42

Waar beweegt het in Genemuiden?

Per woningtype

Rijwoning tussen
17
Rijwoning hoek
12
Twee-onder-één-kap
8
Vrijstaande woning
7
Appartement
5

Actiefste straten

Langestraat
3
Stuivenbergstraat
3
Klaas Benninkstraat
3
Burg ten Veldestr
3
Den Heuvel
2

Actieve signalen · Genemuiden · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 49 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Genemuiden vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Genemuiden?

Genemuiden telt ongeveer 3.764 woningen (77% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €322.799. Wie een woning zoekt in Genemuiden, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 49 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Genemuiden is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Langestraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Genemuiden

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Genemuiden?
In Genemuiden zijn de afgelopen 90 dagen 49 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 15 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Genemuiden zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Langestraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Genemuiden.
Hoeveel inwoners heeft Genemuiden?
Genemuiden telt ongeveer 10.495 inwoners in 3.620 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Genemuiden?
Genemuiden telt ongeveer 3.764 woningen, waarvan 77% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 49 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Genemuiden?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Genemuiden is €322.799 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Genemuiden en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.