Home › Steden › Gronsveld

📍 Gronsveld

Wie gaat er verhuizen
in Gronsveld?

Gronsveld telt ongeveer 2.890 inwoners en 1.396 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €371.000. Nu tonen 22 adressen in Gronsveld een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Gronsveld een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
22
woningen in Gronsveld
Afgelopen 30 dagen
11
↑ 83% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Rijksweg
9 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
7 van 22 signalen

In Gronsveld staan nu 22 actieve verhuissignalen — 11 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Gronsveld

2.890inwoners
1.340huishoudens
1.396woningen
€ 371.000gem. WOZ-waarde
77% / 23%koop / huur
29,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Gronsveld

Gronsveld 2.240 inwoners · WOZ €371.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Rijckholt 650 inwoners ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 63

Waar beweegt het in Gronsveld?

Per woningtype

Vrijstaande woning
7
Rijwoning tussen
6
Twee-onder-één-kap
5
Appartement
2
Rijwoning hoek
2

Actiefste straten

Rijksweg
9
Hennemettenstraat
2
Benedicstraat
2
Kooiestraat
1
Dokter Poelsstraat
1

Actieve signalen · Gronsveld · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Gronsveld vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Gronsveld?

Gronsveld telt ongeveer 1.396 woningen (77% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €371.000. Wie een woning zoekt in Gronsveld, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 22 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Gronsveld is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Rijksweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Gronsveld

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Gronsveld?
In Gronsveld zijn de afgelopen 90 dagen 22 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 11 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Gronsveld zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Rijksweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Gronsveld.
Hoeveel inwoners heeft Gronsveld?
Gronsveld telt ongeveer 2.890 inwoners in 1.340 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Gronsveld?
Gronsveld telt ongeveer 1.396 woningen, waarvan 77% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 22 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Gronsveld?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Gronsveld is €371.000 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Gronsveld en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.