Home › Steden › Eijsden

📍 Eijsden

Wie gaat er verhuizen
in Eijsden?

Eijsden telt ongeveer 9.680 inwoners en 4.182 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €377.277. Nu tonen 39 adressen in Eijsden een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Eijsden een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
39
woningen in Eijsden
Afgelopen 30 dagen
13
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Ursulinenstraat
2 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
15 van 39 signalen

In Eijsden staan nu 39 actieve verhuissignalen — 13 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Eijsden

9.680inwoners
4.120huishoudens
4.182woningen
€ 377.277gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
24,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 7 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Eijsden

Eijsden-Breust 4.295 inwoners · WOZ €361.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Mariadorp-Beezepool 2.895 inwoners · WOZ €367.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Verspreide huizen 1.025 inwoners · WOZ €509.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 24 Oost 705 inwoners · WOZ €341.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Mesch 345 inwoners · WOZ €395.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Withuis-Stationsstraat 205 inwoners · WOZ €430.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 39

Waar beweegt het in Eijsden?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
15
Vrijstaande woning
10
Rijwoning hoek
8
Rijwoning tussen
4
Appartement
2

Actiefste straten

Ursulinenstraat
2
Parrestraat
2
Klaproos
2
Prins Hendrikstraat
2
Schoolstraat
2

Actieve signalen · Eijsden · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 39 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Eijsden vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Eijsden?

Eijsden telt ongeveer 4.182 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €377.277. Wie een woning zoekt in Eijsden, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 39 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Eijsden is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Ursulinenstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Eijsden

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Eijsden?
In Eijsden zijn de afgelopen 90 dagen 39 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 13 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Eijsden zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Ursulinenstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Eijsden.
Hoeveel inwoners heeft Eijsden?
Eijsden telt ongeveer 9.680 inwoners in 4.120 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Eijsden?
Eijsden telt ongeveer 4.182 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 39 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eijsden?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Eijsden is €377.277 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Eijsden en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.