Home › Steden › Breskens

📍 Breskens

Wie gaat er verhuizen
in Breskens?

Breskens telt ongeveer 4.610 inwoners en 2.761 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €307.103. Nu tonen 41 adressen in Breskens een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Breskens een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
41
woningen in Breskens
Afgelopen 30 dagen
25
↑ 178% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Zinniastraat
5 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
18 van 41 signalen

In Breskens staan nu 41 actieve verhuissignalen — 25 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 6 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Breskens

4.610inwoners
2.285huishoudens
2.761woningen
€ 307.103gem. WOZ-waarde
66% / 31%koop / huur
22,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Breskens

Breskens 4.280 inwoners · WOZ €298.000 ● 37 signalen · 90 dgn · dynamiek 59 Verspreide huizen Breskens 330 inwoners · WOZ €416.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 55

Waar beweegt het in Breskens?

Per woningtype

Rijwoning tussen
18
Rijwoning hoek
10
Appartement
5
Logieswoning
3
Vrijstaande woning
3

Actiefste straten

Zinniastraat
5
Rozenstraat
3
Westlandstraat
3
J.F. de Millianostraat
3
Weijkmanlaan
3

Actieve signalen · Breskens · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 41 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Breskens vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Breskens?

Breskens telt ongeveer 2.761 woningen (66% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €307.103. Wie een woning zoekt in Breskens, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 41 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Breskens is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Zinniastraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Breskens

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Breskens?
In Breskens zijn de afgelopen 90 dagen 41 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 25 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Breskens zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Zinniastraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Breskens.
Hoeveel inwoners heeft Breskens?
Breskens telt ongeveer 4.610 inwoners in 2.285 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Breskens?
Breskens telt ongeveer 2.761 woningen, waarvan 66% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 41 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Breskens?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Breskens is €307.103 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Breskens en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.