Home › Steden › Vlissingen

📍 Vlissingen

Wie gaat er verhuizen
in Vlissingen?

Vlissingen telt ongeveer 34.620 inwoners en 18.604 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €246.517. Nu tonen 177 adressen in Vlissingen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Vlissingen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
177
woningen in Vlissingen
Afgelopen 30 dagen
60
↓ 5% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Westerzicht
7 signalen
Meest gezien
Appartement
59 van 177 signalen

In Vlissingen staan nu 177 actieve verhuissignalen — 60 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.

Niet meegeteld: 107 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Vlissingen

34.620inwoners
18.155huishoudens
18.604woningen
€ 246.517gem. WOZ-waarde
53% / 46%koop / huur
58,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 29 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Vlissingen

Scheldestraat e.o. 2.800 inwoners · WOZ €173.000 ● 26 signalen · 90 dgn · dynamiek 70 Oude Binnenstad 3.860 inwoners · WOZ €228.000 ● 23 signalen · 90 dgn · dynamiek 63 Paauwenburg West 2.050 inwoners · WOZ €416.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Boulevards Bankert en Evertsen 715 inwoners · WOZ €490.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 77 Bloemenlaan e.o. Oost 1.945 inwoners · WOZ €164.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 63 Molenweg e.o. 1.685 inwoners · WOZ €209.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 West-Souburg 2.225 inwoners · WOZ €366.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Zeewijksingel 1.255 inwoners · WOZ €230.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Schoonenburg - Groot Abeele 2.085 inwoners · WOZ €255.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Bossenburgh - Weyevliet 2.130 inwoners · WOZ €188.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Hercules Segherslaan e.o. 2.065 inwoners · WOZ €173.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Paauwenburg Zuidoost 1.660 inwoners · WOZ €209.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 54

Waar beweegt het in Vlissingen?

Per woningtype

Appartement
59
Rijwoning tussen
52
Rijwoning hoek
29
Vrijstaande woning
24
Twee-onder-één-kap
13

Actiefste straten

Westerzicht
7
Boulevard Bankert
7
Singel
5
Paul Krugerstraat
4
Kasteelstraat
4

Actieve signalen · Vlissingen · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 175 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Vlissingen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Vlissingen?

Vlissingen telt ongeveer 18.604 woningen (53% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €246.517. Wie een woning zoekt in Vlissingen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 177 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Vlissingen is een appartement. De straat met de meeste recente signalen is de Westerzicht.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Vlissingen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Vlissingen?
In Vlissingen zijn de afgelopen 90 dagen 177 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 60 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Vlissingen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Westerzicht eruit met de meeste recente verhuissignalen in Vlissingen.
Hoeveel inwoners heeft Vlissingen?
Vlissingen telt ongeveer 34.620 inwoners in 18.155 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Vlissingen?
Vlissingen telt ongeveer 18.604 woningen, waarvan 53% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 177 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlissingen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Vlissingen is €246.517 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Vlissingen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.