Vlissingen telt ongeveer 34.620 inwoners en 18.604 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €246.517. Nu tonen 177 adressen in Vlissingen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Vlissingen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Vlissingen staan nu 177 actieve verhuissignalen — 60 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.
Niet meegeteld: 107 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Vlissingen
34.620inwoners
18.155huishoudens
18.604woningen
€ 246.517gem. WOZ-waarde
53% / 46%koop / huur
58,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
29 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Vlissingen telt ongeveer 18.604 woningen (53% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €246.517. Wie een woning zoekt in Vlissingen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
177 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Vlissingen is een appartement.
De straat met de meeste recente signalen is de Westerzicht.
In Vlissingen zijn de afgelopen 90 dagen 177 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 60 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Vlissingen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Westerzicht eruit met de meeste recente verhuissignalen in Vlissingen.
Hoeveel inwoners heeft Vlissingen?
Vlissingen telt ongeveer 34.620 inwoners in 18.155 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Vlissingen?
Vlissingen telt ongeveer 18.604 woningen, waarvan 53% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 177 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlissingen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Vlissingen is €246.517 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Vlissingen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.