Home › Steden › IJzendijke

📍 IJzendijke

Wie gaat er verhuizen
in IJzendijke?

IJzendijke telt ongeveer 2.535 inwoners en 1.311 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €310.190. Nu tonen 7 adressen in IJzendijke een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in IJzendijke een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
7
woningen in IJzendijke
Afgelopen 30 dagen
3
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Laurijnstraat
1 signalen
Meest gezien
Rijwoning hoek
3 van 7 signalen

In IJzendijke staan nu 7 actieve verhuissignalen — 3 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in IJzendijke

2.535inwoners
1.140huishoudens
1.311woningen
€ 310.190gem. WOZ-waarde
79% / 19%koop / huur
17,4misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in IJzendijke

IJzendijke 1.870 inwoners · WOZ €274.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 38

Waar beweegt het in IJzendijke?

Per woningtype

Rijwoning hoek
3
Vrijstaande woning
2
Rijwoning tussen
1
Twee-onder-één-kap
1

Actiefste straten

Laurijnstraat
1
Willem Tellstraat
1
Markt
1
Koninginnestraat
1
Rozemarijnstraat
1

Actieve signalen · IJzendijke · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in IJzendijke vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar IJzendijke?

IJzendijke telt ongeveer 1.311 woningen (79% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €310.190. Wie een woning zoekt in IJzendijke, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 7 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in IJzendijke is een hoekwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Laurijnstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in IJzendijke

Hoeveel verhuissignalen zijn er in IJzendijke?
In IJzendijke zijn de afgelopen 90 dagen 7 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 3 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in IJzendijke zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Laurijnstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in IJzendijke.
Hoeveel inwoners heeft IJzendijke?
IJzendijke telt ongeveer 2.535 inwoners in 1.140 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt IJzendijke?
IJzendijke telt ongeveer 1.311 woningen, waarvan 79% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 7 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in IJzendijke?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in IJzendijke is €310.190 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in IJzendijke en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.