Home › Steden › Zuidlaren

📍 Zuidlaren

Wie gaat er verhuizen
in Zuidlaren?

Zuidlaren telt ongeveer 10.045 inwoners en 4.384 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €362.189. Nu tonen 56 adressen in Zuidlaren een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Zuidlaren een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
56
woningen in Zuidlaren
Afgelopen 30 dagen
15
↓ 17% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Zetstee
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
23 van 56 signalen

In Zuidlaren staan nu 56 actieve verhuissignalen — 15 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 21 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Zuidlaren

10.045inwoners
4.315huishoudens
4.384woningen
€ 362.189gem. WOZ-waarde
76% / 24%koop / huur
22,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 9 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Zuidlaren

Zuidlaren 4.010 inwoners · WOZ €362.000 ● 25 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Zuid-Es 3.380 inwoners · WOZ €342.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Westlaren 1.440 inwoners · WOZ €373.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Westlaren Noord 380 inwoners · WOZ €508.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 Verspreide huizen Schuilingsoord 85 inwoners · WOZ €541.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 72 Verspreide huizen Westlaren 430 inwoners ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 85 Schuilingsoord 295 inwoners · WOZ €348.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 33

Waar beweegt het in Zuidlaren?

Per woningtype

Vrijstaande woning
23
Twee-onder-één-kap
16
Rijwoning tussen
9
Rijwoning hoek
5
Appartement
2

Actiefste straten

Zetstee
4
Heerdelaan
3
Stationsweg
3
Lageweg
3
Hofakkers
2

Actieve signalen · Zuidlaren · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 56 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Zuidlaren vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Zuidlaren?

Zuidlaren telt ongeveer 4.384 woningen (76% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €362.189. Wie een woning zoekt in Zuidlaren, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 56 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Zuidlaren is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Zetstee.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Zuidlaren

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Zuidlaren?
In Zuidlaren zijn de afgelopen 90 dagen 56 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 15 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Zuidlaren zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Zetstee eruit met de meeste recente verhuissignalen in Zuidlaren.
Hoeveel inwoners heeft Zuidlaren?
Zuidlaren telt ongeveer 10.045 inwoners in 4.315 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Zuidlaren?
Zuidlaren telt ongeveer 4.384 woningen, waarvan 76% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 56 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zuidlaren?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Zuidlaren is €362.189 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Zuidlaren en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.