Home › Steden › Vries

📍 Vries

Wie gaat er verhuizen
in Vries?

Vries telt ongeveer 4.215 inwoners en 1.886 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €346.999. Nu tonen 23 adressen in Vries een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Vries een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
23
woningen in Vries
Afgelopen 30 dagen
6
↓ 33% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Mezenstraat
3 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
7 van 23 signalen

In Vries staan nu 23 actieve verhuissignalen — 6 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Niet meegeteld: 8 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Vries

4.215inwoners
1.890huishoudens
1.886woningen
€ 346.999gem. WOZ-waarde
72% / 28%koop / huur
19,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Vries

Vries 4.065 inwoners · WOZ €344.000 ● 23 signalen · 90 dgn · dynamiek 52

Waar beweegt het in Vries?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
7
Rijwoning tussen
6
Vrijstaande woning
6
Rijwoning hoek
3
Appartement
1

Actiefste straten

Mezenstraat
3
Volmachten
2
Grote Kampen
2
Oosterkampen
2
Boermarke
1

Actieve signalen · Vries · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Vries vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Vries?

Vries telt ongeveer 1.886 woningen (72% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €346.999. Wie een woning zoekt in Vries, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 23 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Vries is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Mezenstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Vries

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Vries?
In Vries zijn de afgelopen 90 dagen 23 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 6 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Vries zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Mezenstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Vries.
Hoeveel inwoners heeft Vries?
Vries telt ongeveer 4.215 inwoners in 1.890 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Vries?
Vries telt ongeveer 1.886 woningen, waarvan 72% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 23 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vries?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Vries is €346.999 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Vries en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.