Woerden telt ongeveer 38.610 inwoners en 16.810 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €405.485. Nu tonen 233 adressen in Woerden een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Woerden een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Woerden staan nu 233 actieve verhuissignalen — 72 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 18 september 2026.
Niet meegeteld: 95 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Woerden
38.610inwoners
16.690huishoudens
16.810woningen
€ 405.485gem. WOZ-waarde
64% / 36%koop / huur
37,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
18 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Woerden telt ongeveer 16.810 woningen (64% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €405.485. Wie een woning zoekt in Woerden, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
233 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Woerden is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Hobbemastraat.
In Woerden zijn de afgelopen 90 dagen 233 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 72 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Woerden zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hobbemastraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Woerden.
Hoeveel inwoners heeft Woerden?
Woerden telt ongeveer 38.610 inwoners in 16.690 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Woerden?
Woerden telt ongeveer 16.810 woningen, waarvan 64% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 233 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Woerden?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Woerden is €405.485 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Woerden en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.