Home › Steden › Woerden

📍 Woerden

Wie gaat er verhuizen
in Woerden?

Woerden telt ongeveer 38.610 inwoners en 16.810 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €405.485. Nu tonen 233 adressen in Woerden een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Woerden een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
233
woningen in Woerden
Afgelopen 30 dagen
72
↓ 27% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hobbemastraat
8 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
82 van 233 signalen

In Woerden staan nu 233 actieve verhuissignalen — 72 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 95 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Woerden

38.610inwoners
16.690huishoudens
16.810woningen
€ 405.485gem. WOZ-waarde
64% / 36%koop / huur
37,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 18 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Woerden

Molenvliet-West 5.300 inwoners · WOZ €350.000 ● 54 signalen · 90 dgn · dynamiek 73 Schilderskwartier 6.085 inwoners · WOZ €343.000 ● 43 signalen · 90 dgn · dynamiek 63 Bloemen- en Bomenkwartier 4.380 inwoners · WOZ €352.000 ● 43 signalen · 90 dgn · dynamiek 72 Snel en Polanen 5.665 inwoners · WOZ €458.000 ● 20 signalen · 90 dgn · dynamiek 34 Harmelen-Zuid (dorp) 4.420 inwoners · WOZ €415.000 ● 20 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Binnenstad 2.850 inwoners · WOZ €366.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Waterrijk 3.115 inwoners · WOZ €607.000 ● 18 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Staatsliedenkwartier 4.885 inwoners · WOZ €437.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Harmelen-Noord (dorp) 2.445 inwoners · WOZ €393.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Molenvliet-Oost 3.620 inwoners · WOZ €374.000 ● 12 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Zegveld (dorp) 1.845 inwoners · WOZ €379.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 45 Kamerik (dorp) 2.515 inwoners · WOZ €407.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 35

Waar beweegt het in Woerden?

Per woningtype

Rijwoning tussen
82
Appartement
76
Rijwoning hoek
50
Vrijstaande woning
14
Twee-onder-één-kap
11

Actiefste straten

Hobbemastraat
8
Vogelwikkeveld
8
Eikenlaan
7
Wederikveld
6
Weteringstraat
5

Actieve signalen · Woerden · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 233 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Woerden vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Woerden?

Woerden telt ongeveer 16.810 woningen (64% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €405.485. Wie een woning zoekt in Woerden, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 233 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Woerden is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Hobbemastraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Woerden

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Woerden?
In Woerden zijn de afgelopen 90 dagen 233 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 72 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Woerden zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hobbemastraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Woerden.
Hoeveel inwoners heeft Woerden?
Woerden telt ongeveer 38.610 inwoners in 16.690 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Woerden?
Woerden telt ongeveer 16.810 woningen, waarvan 64% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 233 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Woerden?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Woerden is €405.485 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Woerden en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.