Home › Steden › Wildervank

📍 Wildervank

Wie gaat er verhuizen
in Wildervank?

Wildervank telt ongeveer 5.475 inwoners en 2.480 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €274.656. Nu tonen 28 adressen in Wildervank een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Wildervank een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
28
woningen in Wildervank
Afgelopen 30 dagen
9
↑ 29% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Poststraat
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
15 van 28 signalen

In Wildervank staan nu 28 actieve verhuissignalen — 9 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 19 oktober 2026.

Niet meegeteld: 24 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Wildervank

5.475inwoners
2.450huishoudens
2.480woningen
€ 274.656gem. WOZ-waarde
74% / 26%koop / huur
25,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Wildervank

Wildervank 2.940 inwoners · WOZ €233.000 ● 19 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Boven-Wildervank 1.355 inwoners · WOZ €246.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Verspreide huizen 825 inwoners · WOZ €526.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 22 Bareveld 270 inwoners · WOZ €210.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 40

Waar beweegt het in Wildervank?

Per woningtype

Vrijstaande woning
15
Twee-onder-één-kap
8
Rijwoning hoek
2
Rijwoning tussen
2
Appartement
1

Actiefste straten

Poststraat
3
J. Kammingastraat
2
Torenstraat
2
Odewaldlaan
2
A.G. Wildervanckstraat
1

Actieve signalen · Wildervank · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 28 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Wildervank vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Wildervank?

Wildervank telt ongeveer 2.480 woningen (74% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €274.656. Wie een woning zoekt in Wildervank, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 28 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Wildervank is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Poststraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Wildervank

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Wildervank?
In Wildervank zijn de afgelopen 90 dagen 28 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 9 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Wildervank zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Poststraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Wildervank.
Hoeveel inwoners heeft Wildervank?
Wildervank telt ongeveer 5.475 inwoners in 2.450 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Wildervank?
Wildervank telt ongeveer 2.480 woningen, waarvan 74% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 28 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wildervank?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Wildervank is €274.656 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Wildervank en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.