Home › Steden › Veendam

📍 Veendam

Wie gaat er verhuizen
in Veendam?

Veendam telt ongeveer 21.615 inwoners en 10.424 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €212.367. Nu tonen 99 adressen in Veendam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Veendam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
99
woningen in Veendam
Afgelopen 30 dagen
35
↓ 5% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Continentenlaan
4 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
31 van 99 signalen

In Veendam staan nu 99 actieve verhuissignalen — 35 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Niet meegeteld: 121 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Veendam

21.615inwoners
10.200huishoudens
10.424woningen
€ 212.367gem. WOZ-waarde
63% / 37%koop / huur
36,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 11 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Veendam

Veendam-Sorghvliet 7.965 inwoners · WOZ €203.000 ● 41 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Wildervank 2.940 inwoners · WOZ €233.000 ● 20 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Veendam-Oude Ae 3.330 inwoners · WOZ €182.000 ● 17 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 Veendam-Centrum 2.645 inwoners · WOZ €192.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 54 Veendam en omgeving station 1.880 inwoners · WOZ €215.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Buitenwoel 2.155 inwoners · WOZ €322.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 26 Boven-Wildervank 1.355 inwoners · WOZ €246.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Ommelanderwijk 1.010 inwoners · WOZ €228.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Veendam-Zuid 1.095 inwoners · WOZ €189.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 57 Veendam-Middenweg en omgeving 835 inwoners · WOZ €229.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Borgercompagnie (gedeeltelijk) 430 inwoners · WOZ €321.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Verspreide huizen 825 inwoners · WOZ €526.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 16

Waar beweegt het in Veendam?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
31
Vrijstaande woning
29
Rijwoning tussen
18
Appartement
11
Rijwoning hoek
10

Actiefste straten

Continentenlaan
4
Jakob Bruggemalaan
4
Beneden Oosterdiep
4
Bocht Oosterdiep
3
Middenweg
3

Actieve signalen · Veendam · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 98 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Veendam vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Veendam?

Veendam telt ongeveer 10.424 woningen (63% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €212.367. Wie een woning zoekt in Veendam, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 99 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Veendam is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Continentenlaan.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Veendam

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Veendam?
In Veendam zijn de afgelopen 90 dagen 99 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 35 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Veendam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Continentenlaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Veendam.
Hoeveel inwoners heeft Veendam?
Veendam telt ongeveer 21.615 inwoners in 10.200 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Veendam?
Veendam telt ongeveer 10.424 woningen, waarvan 63% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 99 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veendam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Veendam is €212.367 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Veendam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.