Veendam telt ongeveer 21.615 inwoners en 10.424 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €212.367. Nu tonen 99 adressen in Veendam een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Veendam een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Veendam staan nu 99 actieve verhuissignalen — 35 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 121 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Veendam
21.615inwoners
10.200huishoudens
10.424woningen
€ 212.367gem. WOZ-waarde
63% / 37%koop / huur
36,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
11 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Veendam telt ongeveer 10.424 woningen (63% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €212.367. Wie een woning zoekt in Veendam, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
99 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Veendam is een twee-onder-één-kapwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Jakob Bruggemalaan.
In Veendam zijn de afgelopen 90 dagen 99 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 35 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Veendam zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Jakob Bruggemalaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Veendam.
Hoeveel inwoners heeft Veendam?
Veendam telt ongeveer 21.615 inwoners in 10.200 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Veendam?
Veendam telt ongeveer 10.424 woningen, waarvan 63% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 99 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veendam?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Veendam is €212.367 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Veendam en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.