Wijk bij Duurstede telt ongeveer 18.095 inwoners en 8.060 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €419.339. Nu tonen 70 adressen in Wijk bij Duurstede een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Wijk bij Duurstede een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Wijk bij Duurstede staan nu 70 actieve verhuissignalen — 30 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 4 oktober 2026.
Niet meegeteld: 2 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Wijk bij Duurstede
18.095inwoners
8.025huishoudens
8.060woningen
€ 419.339gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
18,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
14 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Wijk bij Duurstede telt ongeveer 8.060 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €419.339. Wie een woning zoekt in Wijk bij Duurstede, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
70 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Wijk bij Duurstede is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Hoogstraat.
Veelgestelde vragen over verhuizen in Wijk bij Duurstede
Hoeveel verhuissignalen zijn er in Wijk bij Duurstede?
In Wijk bij Duurstede zijn de afgelopen 90 dagen 70 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 30 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Wijk bij Duurstede zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hoogstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Wijk bij Duurstede.
Hoeveel inwoners heeft Wijk bij Duurstede?
Wijk bij Duurstede telt ongeveer 18.095 inwoners in 8.025 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Wijk bij Duurstede?
Wijk bij Duurstede telt ongeveer 8.060 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 70 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wijk bij Duurstede?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Wijk bij Duurstede is €419.339 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Wijk bij Duurstede en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.