Home › Steden › Wijk bij Duurstede

📍 Wijk bij Duurstede

Wie gaat er verhuizen
in Wijk bij Duurstede?

Wijk bij Duurstede telt ongeveer 18.095 inwoners en 8.060 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €419.339. Nu tonen 70 adressen in Wijk bij Duurstede een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Wijk bij Duurstede een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
70
woningen in Wijk bij Duurstede
Afgelopen 30 dagen
30
↑ 50% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hoogstraat
5 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
31 van 70 signalen

In Wijk bij Duurstede staan nu 70 actieve verhuissignalen — 30 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 4 oktober 2026.

Niet meegeteld: 2 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Wijk bij Duurstede

18.095inwoners
8.025huishoudens
8.060woningen
€ 419.339gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
18,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 14 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Wijk bij Duurstede

De Horden Rivieren 1.490 inwoners · WOZ €367.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 63 Binnenstad 1.120 inwoners · WOZ €454.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 80 Langbroek 1.800 inwoners · WOZ €464.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Noorderwaard-Zuid 1.180 inwoners · WOZ €522.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 56 Cothen 2.885 inwoners · WOZ €448.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 De Engk 1.850 inwoners · WOZ €351.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 57 De Geer 2.610 inwoners · WOZ €511.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 24 De Heul 2.250 inwoners · WOZ €350.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Noorderwaard-Noord 1.915 inwoners · WOZ €417.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 30 De Horden Schepen 1.715 inwoners · WOZ €384.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 De Horden Stenen en Ovens 1.470 inwoners · WOZ €388.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 28 Buitengebied Langbroek 730 inwoners · WOZ €717.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 40

Waar beweegt het in Wijk bij Duurstede?

Per woningtype

Rijwoning tussen
31
Rijwoning hoek
18
Twee-onder-één-kap
11
Vrijstaande woning
5
Appartement
5

Actiefste straten

Hoogstraat
5
Linge
4
Amstel
4
Kokkestraatje
3
Hunze
3

Actieve signalen · Wijk bij Duurstede · afgelopen 90 dagen · 26–50 van 69 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Wijk bij Duurstede vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Wijk bij Duurstede?

Wijk bij Duurstede telt ongeveer 8.060 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €419.339. Wie een woning zoekt in Wijk bij Duurstede, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 70 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Wijk bij Duurstede is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Hoogstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Wijk bij Duurstede

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Wijk bij Duurstede?
In Wijk bij Duurstede zijn de afgelopen 90 dagen 70 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 30 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Wijk bij Duurstede zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hoogstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Wijk bij Duurstede.
Hoeveel inwoners heeft Wijk bij Duurstede?
Wijk bij Duurstede telt ongeveer 18.095 inwoners in 8.025 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Wijk bij Duurstede?
Wijk bij Duurstede telt ongeveer 8.060 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 70 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wijk bij Duurstede?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Wijk bij Duurstede is €419.339 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Wijk bij Duurstede en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.