Home › Steden › Beusichem

📍 Beusichem

Wie gaat er verhuizen
in Beusichem?

Beusichem telt ongeveer 3.460 inwoners en 1.466 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €473.153. Nu tonen 13 adressen in Beusichem een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Beusichem een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
13
woningen in Beusichem
Afgelopen 30 dagen
5
↑ 150% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Oranjestraat
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
6 van 13 signalen

In Beusichem staan nu 13 actieve verhuissignalen — 5 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Beusichem

3.460inwoners
1.455huishoudens
1.466woningen
€ 473.153gem. WOZ-waarde
80% / 20%koop / huur
17,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Beusichem

Beusichem 2.720 inwoners · WOZ €447.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 39 Verspreide huizen Beusichem en Zoelmond 740 inwoners · WOZ €589.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 41

Waar beweegt het in Beusichem?

Per woningtype

Vrijstaande woning
6
Twee-onder-één-kap
3
Rijwoning tussen
3
Appartement
1

Actiefste straten

Oranjestraat
2
Ganssteeg
2
Markt
2
Beneden Molenweg
1
Sportveldstraat
1

Actieve signalen · Beusichem · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Beusichem vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Beusichem?

Beusichem telt ongeveer 1.466 woningen (80% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €473.153. Wie een woning zoekt in Beusichem, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 13 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Beusichem is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Oranjestraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Beusichem

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Beusichem?
In Beusichem zijn de afgelopen 90 dagen 13 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 5 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Beusichem zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Oranjestraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Beusichem.
Hoeveel inwoners heeft Beusichem?
Beusichem telt ongeveer 3.460 inwoners in 1.455 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Beusichem?
Beusichem telt ongeveer 1.466 woningen, waarvan 80% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 13 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Beusichem?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Beusichem is €473.153 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Beusichem en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.