Westervoort telt ongeveer 15.150 inwoners en 6.816 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €317.796. Nu tonen 56 adressen in Westervoort een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Westervoort een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Westervoort staan nu 56 actieve verhuissignalen — 17 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 14 september 2026.
Niet meegeteld: 48 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Westervoort
15.150inwoners
6.820huishoudens
6.816woningen
€ 317.796gem. WOZ-waarde
60% / 40%koop / huur
23,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Westervoort telt ongeveer 6.816 woningen (60% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €317.796. Wie een woning zoekt in Westervoort, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
56 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Westervoort is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Mosterdhof.
In Westervoort zijn de afgelopen 90 dagen 56 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 17 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Westervoort zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Mosterdhof eruit met de meeste recente verhuissignalen in Westervoort.
Hoeveel inwoners heeft Westervoort?
Westervoort telt ongeveer 15.150 inwoners in 6.820 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Westervoort?
Westervoort telt ongeveer 6.816 woningen, waarvan 60% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 56 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Westervoort?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Westervoort is €317.796 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Westervoort en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.