Huissen telt ongeveer 19.770 inwoners en 8.736 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €384.417. Nu tonen 93 adressen in Huissen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Huissen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Huissen staan nu 93 actieve verhuissignalen — 33 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 52 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Huissen
19.770inwoners
8.605huishoudens
8.736woningen
€ 384.417gem. WOZ-waarde
73% / 27%koop / huur
27,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
14 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Huissen telt ongeveer 8.736 woningen (73% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €384.417. Wie een woning zoekt in Huissen, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
93 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Huissen is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Stadswal.
In Huissen zijn de afgelopen 90 dagen 93 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 33 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Huissen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Stadswal eruit met de meeste recente verhuissignalen in Huissen.
Hoeveel inwoners heeft Huissen?
Huissen telt ongeveer 19.770 inwoners in 8.605 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Huissen?
Huissen telt ongeveer 8.736 woningen, waarvan 73% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 93 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Huissen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Huissen is €384.417 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Huissen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.