Home › Steden › Huissen

📍 Huissen

Wie gaat er verhuizen
in Huissen?

Huissen telt ongeveer 19.770 inwoners en 8.736 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €384.417. Nu tonen 93 adressen in Huissen een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Huissen een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
93
woningen in Huissen
Afgelopen 30 dagen
33
↑ 32% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Stadswal
5 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
24 van 93 signalen

In Huissen staan nu 93 actieve verhuissignalen — 33 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 52 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Huissen

19.770inwoners
8.605huishoudens
8.736woningen
€ 384.417gem. WOZ-waarde
73% / 27%koop / huur
27,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 14 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Huissen

t Kempke-Bloemstraat 1.680 inwoners · WOZ €442.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Zilverkamp 1e fase 1.960 inwoners · WOZ €338.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Brouwersland 1.440 inwoners · WOZ €321.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 60 t Zand-Tabakshof 1.430 inwoners · WOZ €401.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Loovelden 3.540 inwoners · WOZ €510.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 24 Zilverkamp 3e fase 1.390 inwoners · WOZ €341.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 De Laak-Binnenveld 1.730 inwoners · WOZ €373.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Zilverkamp 4e fase 1.505 inwoners · WOZ €285.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 42 Buitengebied Huissen 1.280 inwoners · WOZ €606.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Centrum Huissen 925 inwoners · WOZ €278.000 ● 6 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 Zilverkamp 2e fase-Rietbaan 1.095 inwoners · WOZ €320.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Hofmeesterij-Kampstuk 1.135 inwoners · WOZ €363.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 43

Waar beweegt het in Huissen?

Per woningtype

Rijwoning tussen
24
Rijwoning hoek
20
Vrijstaande woning
19
Appartement
16
Twee-onder-één-kap
14

Actiefste straten

Stadswal
5
Koningsboulevard
3
Langestraat
3
van Wijkstraat
3
Zolder
3

Actieve signalen · Huissen · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 91 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Huissen vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Huissen?

Huissen telt ongeveer 8.736 woningen (73% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €384.417. Wie een woning zoekt in Huissen, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 93 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Huissen is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Stadswal.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Huissen

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Huissen?
In Huissen zijn de afgelopen 90 dagen 93 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 33 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Huissen zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Stadswal eruit met de meeste recente verhuissignalen in Huissen.
Hoeveel inwoners heeft Huissen?
Huissen telt ongeveer 19.770 inwoners in 8.605 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Huissen?
Huissen telt ongeveer 8.736 woningen, waarvan 73% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 93 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Huissen?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Huissen is €384.417 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Huissen en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.