Home › Steden › Wervershoof

📍 Wervershoof

Wie gaat er verhuizen
in Wervershoof?

Wervershoof telt ongeveer 8.170 inwoners en 3.603 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €384.703. Nu tonen 23 adressen in Wervershoof een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Wervershoof een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
23
woningen in Wervershoof
Afgelopen 30 dagen
10
↑ 11% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Droge Wijmersweg
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
11 van 23 signalen

In Wervershoof staan nu 23 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.

Niet meegeteld: 30 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Wervershoof

8.170inwoners
3.520huishoudens
3.603woningen
€ 384.703gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
18,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Wervershoof

Wervershoof Centrum 2.770 inwoners · WOZ €317.000 ● 10 signalen · 90 dgn · dynamiek 46 Wervershoof Oost 1.850 inwoners · WOZ €407.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 38 Wervershoof Onderdijk Aan de Vliet 390 inwoners · WOZ €408.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Wervershoof Onderdijk 1.400 inwoners · WOZ €425.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 25 Wervershoof West 1.375 inwoners · WOZ €461.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 26

Waar beweegt het in Wervershoof?

Per woningtype

Vrijstaande woning
11
Rijwoning tussen
4
Twee-onder-één-kap
4
Rijwoning hoek
3
Appartement
1

Actiefste straten

Droge Wijmersweg
4
Raiffeisenlaan
2
Simon Koopmanstraat
2
Watering
1
Dokter Pinxterplantsoen
1

Actieve signalen · Wervershoof · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Wervershoof vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Wervershoof?

Wervershoof telt ongeveer 3.603 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €384.703. Wie een woning zoekt in Wervershoof, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 23 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Wervershoof is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Droge Wijmersweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Wervershoof

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Wervershoof?
In Wervershoof zijn de afgelopen 90 dagen 23 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Wervershoof zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Droge Wijmersweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Wervershoof.
Hoeveel inwoners heeft Wervershoof?
Wervershoof telt ongeveer 8.170 inwoners in 3.520 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Wervershoof?
Wervershoof telt ongeveer 3.603 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 23 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wervershoof?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Wervershoof is €384.703 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Wervershoof en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.