Wervershoof telt ongeveer 8.170 inwoners en 3.603 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €384.703. Nu tonen 23 adressen in Wervershoof een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Wervershoof een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Wervershoof staan nu 23 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 30 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Wervershoof
8.170inwoners
3.520huishoudens
3.603woningen
€ 384.703gem. WOZ-waarde
69% / 31%koop / huur
18,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
8 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Wervershoof telt ongeveer 3.603 woningen (69% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €384.703. Wie een woning zoekt in Wervershoof, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
23 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Wervershoof is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Droge Wijmersweg.
In Wervershoof zijn de afgelopen 90 dagen 23 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Wervershoof zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Droge Wijmersweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Wervershoof.
Hoeveel inwoners heeft Wervershoof?
Wervershoof telt ongeveer 8.170 inwoners in 3.520 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Wervershoof?
Wervershoof telt ongeveer 3.603 woningen, waarvan 69% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 23 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wervershoof?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Wervershoof is €384.703 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Wervershoof en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.