Medemblik telt ongeveer 8.655 inwoners en 3.957 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €331.662. Nu tonen 36 adressen in Medemblik een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Medemblik een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Medemblik staan nu 36 actieve verhuissignalen — 12 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 15 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Medemblik
8.655inwoners
3.950huishoudens
3.957woningen
€ 331.662gem. WOZ-waarde
57% / 43%koop / huur
30,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
10 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Medemblik telt ongeveer 3.957 woningen (57% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €331.662. Wie een woning zoekt in Medemblik, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
36 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Medemblik is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Graaf Florislaan.
In Medemblik zijn de afgelopen 90 dagen 36 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 12 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Medemblik zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Graaf Florislaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Medemblik.
Hoeveel inwoners heeft Medemblik?
Medemblik telt ongeveer 8.655 inwoners in 3.950 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Medemblik?
Medemblik telt ongeveer 3.957 woningen, waarvan 57% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 36 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Medemblik?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Medemblik is €331.662 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Medemblik en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.