Vught telt ongeveer 26.435 inwoners en 11.620 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €520.477. Nu tonen 174 adressen in Vught een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Vught een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Vught staan nu 174 actieve verhuissignalen — 54 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 9 oktober 2026.
Niet meegeteld: 76 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Vught
26.435inwoners
11.315huishoudens
11.620woningen
€ 520.477gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
30,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
15 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Vught telt ongeveer 11.620 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €520.477. Wie een woning zoekt in Vught, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
174 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Vught is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Heunpark.
In Vught zijn de afgelopen 90 dagen 174 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 54 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Vught zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Heunpark eruit met de meeste recente verhuissignalen in Vught.
Hoeveel inwoners heeft Vught?
Vught telt ongeveer 26.435 inwoners in 11.315 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Vught?
Vught telt ongeveer 11.620 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 174 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vught?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Vught is €520.477 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Vught en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.