Home › Steden › Helvoirt

📍 Helvoirt

Wie gaat er verhuizen
in Helvoirt?

Helvoirt telt ongeveer 4.910 inwoners en 2.112 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €502.793. Nu tonen 31 adressen in Helvoirt een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Helvoirt een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
31
woningen in Helvoirt
Afgelopen 30 dagen
10
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Vincent van Goghstraat
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
14 van 31 signalen

In Helvoirt staan nu 31 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Helvoirt

4.910inwoners
2.100huishoudens
2.112woningen
€ 502.793gem. WOZ-waarde
75% / 25%koop / huur
30,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Helvoirt

Helvoirt 3.995 inwoners · WOZ €467.000 ● 26 signalen · 90 dgn · dynamiek 52 Verspr huizen Helvoirtse Heide 190 inwoners · WOZ €713.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 71 Distelberg 335 inwoners · WOZ €753.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 34 Verspr huizen Gijzel Raam en Molenstr 290 inwoners · WOZ €620.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 34 Verspr huizen Brokkenbroek en Laar 100 inwoners · WOZ €599.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 60

Waar beweegt het in Helvoirt?

Per woningtype

Vrijstaande woning
14
Twee-onder-één-kap
14
Rijwoning hoek
2
Rijwoning tussen
1

Actiefste straten

Vincent van Goghstraat
3
Antoon Coolenstraat
2
Sint Nikolaasstraat
2
Hazelaar
2
Lindelaan
2

Actieve signalen · Helvoirt · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 31 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Helvoirt vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Helvoirt?

Helvoirt telt ongeveer 2.112 woningen (75% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €502.793. Wie een woning zoekt in Helvoirt, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 31 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Helvoirt is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Vincent van Goghstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Helvoirt

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Helvoirt?
In Helvoirt zijn de afgelopen 90 dagen 31 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Helvoirt zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Vincent van Goghstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Helvoirt.
Hoeveel inwoners heeft Helvoirt?
Helvoirt telt ongeveer 4.910 inwoners in 2.100 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Helvoirt?
Helvoirt telt ongeveer 2.112 woningen, waarvan 75% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 31 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Helvoirt?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Helvoirt is €502.793 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Helvoirt en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.