Home › Steden › Vorden

📍 Vorden

Wie gaat er verhuizen
in Vorden?

Vorden telt ongeveer 7.180 inwoners en 3.406 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €453.844. Nu tonen 34 adressen in Vorden een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Vorden een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
34
woningen in Vorden
Afgelopen 30 dagen
10
↓ 9% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Hoetinkhof
4 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
13 van 34 signalen

In Vorden staan nu 34 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 25 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Vorden

7.180inwoners
3.195huishoudens
3.406woningen
€ 453.844gem. WOZ-waarde
67% / 33%koop / huur
16,7misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 5 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Vorden

Vorden 4.870 inwoners · WOZ €391.000 ● 25 signalen · 90 dgn · dynamiek 51 Verspreide huizen Delden en Veldwijk 1.190 inwoners · WOZ €616.000 ● 7 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Verspreide huizen Linde, Mossel en Wildenborch 770 inwoners · WOZ €572.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 27 Kranenburg 200 inwoners · WOZ €483.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 36

Waar beweegt het in Vorden?

Per woningtype

Vrijstaande woning
13
Twee-onder-één-kap
13
Rijwoning tussen
5
Appartement
2
Rijwoning hoek
1

Actiefste straten

Hoetinkhof
4
Nieuwstad
3
Ruurloseweg
3
Almenseweg
2
Beatrixlaan
2

Actieve signalen · Vorden · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 34 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Vorden vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Vorden?

Vorden telt ongeveer 3.406 woningen (67% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €453.844. Wie een woning zoekt in Vorden, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 34 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Vorden is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Hoetinkhof.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Vorden

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Vorden?
In Vorden zijn de afgelopen 90 dagen 34 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Vorden zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Hoetinkhof eruit met de meeste recente verhuissignalen in Vorden.
Hoeveel inwoners heeft Vorden?
Vorden telt ongeveer 7.180 inwoners in 3.195 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Vorden?
Vorden telt ongeveer 3.406 woningen, waarvan 67% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 34 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vorden?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Vorden is €453.844 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Vorden en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.