Home › Steden › Voorst

📍 Voorst

Wie gaat er verhuizen
in Voorst?

Voorst telt ongeveer 3.125 inwoners en 1.320 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €426.689. Nu tonen 31 adressen in Voorst een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Voorst een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
31
woningen in Voorst
Afgelopen 30 dagen
4
↓ 76% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Deventerweg
8 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
24 van 31 signalen

In Voorst staan nu 31 actieve verhuissignalen — 4 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 20 oktober 2026.

Niet meegeteld: 7 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Voorst

3.125inwoners
1.295huishoudens
1.320woningen
€ 426.689gem. WOZ-waarde
64% / 36%koop / huur
12,3misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 9 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Voorst

Teuge 545 inwoners · WOZ €468.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 57 Posterenk 275 inwoners · WOZ €466.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 63 Twello-Noord 2.050 inwoners · WOZ €455.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 Wilp-Achterhoek 145 inwoners · WOZ €550.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 59 Twello-Midden 5.380 inwoners · WOZ €393.000 nog geen recente signalen · dynamiek 34 Twello-Zuid 4.230 inwoners · WOZ €432.000 nog geen recente signalen · dynamiek 24 Verspreide huizen Twello-Zuid 2.020 inwoners · WOZ €567.000 nog geen recente signalen · dynamiek 16 Voorst 1.530 inwoners · WOZ €352.000 nog geen recente signalen · dynamiek 31 Terwolde 1.135 inwoners · WOZ €423.000 nog geen recente signalen · dynamiek 22 Wilp 965 inwoners · WOZ €428.000 nog geen recente signalen · dynamiek 24 Klarenbeek (gedeeltelijk) 880 inwoners · WOZ €456.000 nog geen recente signalen · dynamiek 21 Verspreide huizen Nijbroek 775 inwoners · WOZ €571.000 nog geen recente signalen · dynamiek 14

Waar beweegt het in Voorst?

Per woningtype

Vrijstaande woning
24
Rijwoning hoek
5
Rijwoning tussen
1
Twee-onder-één-kap
1

Actiefste straten

Deventerweg
8
Nijenbeekseweg
3
Zandstraat
3
de Halmen
2
Binnenweg
2

Actieve signalen · Voorst · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 31 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Voorst vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Voorst?

Voorst telt ongeveer 1.320 woningen (64% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €426.689. Wie een woning zoekt in Voorst, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 31 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Voorst is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Deventerweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Voorst

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Voorst?
In Voorst zijn de afgelopen 90 dagen 31 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 4 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Voorst zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Deventerweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Voorst.
Hoeveel inwoners heeft Voorst?
Voorst telt ongeveer 3.125 inwoners in 1.295 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Voorst?
Voorst telt ongeveer 1.320 woningen, waarvan 64% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 31 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Voorst?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Voorst is €426.689 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Voorst en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.