Home › Steden › Velp

📍 Velp

Wie gaat er verhuizen
in Velp?

Velp telt ongeveer 19.770 inwoners en 9.620 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.629. Nu tonen 122 adressen in Velp een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Velp een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
122
woningen in Velp
Afgelopen 30 dagen
33
↓ 39% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Aalscholversingel
19 signalen
Meest gezien
Appartement
56 van 122 signalen

In Velp staan nu 122 actieve verhuissignalen — 33 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 6 oktober 2026.

Niet meegeteld: 32 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Velp

19.770inwoners
9.905huishoudens
9.620woningen
€ 388.629gem. WOZ-waarde
53% / 47%koop / huur
38,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 12 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Velp

Velp-Noord boven spoorlijn 7.630 inwoners · WOZ €519.000 ● 59 signalen · 90 dgn · dynamiek 62 Velp-Zuid beneden spoorlijn 7.355 inwoners · WOZ €309.000 ● 35 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat 3.300 inwoners · WOZ €260.000 ● 25 signalen · 90 dgn · dynamiek 70

Waar beweegt het in Velp?

Per woningtype

Appartement
56
Twee-onder-één-kap
29
Vrijstaande woning
17
Rijwoning hoek
11
Rijwoning tussen
9

Actiefste straten

Aalscholversingel
19
Zuider Parallelweg
7
Arnhemsestraatweg
5
IJsselstraat
5
Stationsplein
4

Actieve signalen · Velp · afgelopen 90 dagen · 26–50 van 118 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Velp vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Velp?

Velp telt ongeveer 9.620 woningen (53% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €388.629. Wie een woning zoekt in Velp, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 122 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Velp is een appartement. De straat met de meeste recente signalen is de Aalscholversingel.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Velp

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Velp?
In Velp zijn de afgelopen 90 dagen 122 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 33 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Velp zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Aalscholversingel eruit met de meeste recente verhuissignalen in Velp.
Hoeveel inwoners heeft Velp?
Velp telt ongeveer 19.770 inwoners in 9.905 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Velp?
Velp telt ongeveer 9.620 woningen, waarvan 53% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 122 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velp?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Velp is €388.629 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Velp en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.