Urk telt ongeveer 21.950 inwoners en 7.004 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €340.909. Nu tonen 62 adressen in Urk een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Urk een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Urk staan nu 62 actieve verhuissignalen — 21 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.
Niet meegeteld: 44 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Urk
21.950inwoners
6.830huishoudens
7.004woningen
€ 340.909gem. WOZ-waarde
78% / 22%koop / huur
15,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
10 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Urk telt ongeveer 7.004 woningen (78% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €340.909. Wie een woning zoekt in Urk, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
62 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Urk is een tussenwoning.
De straat met de meeste recente signalen is de Middelbuurt.
In Urk zijn de afgelopen 90 dagen 62 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 21 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Urk zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Middelbuurt eruit met de meeste recente verhuissignalen in Urk.
Hoeveel inwoners heeft Urk?
Urk telt ongeveer 21.950 inwoners in 6.830 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Urk?
Urk telt ongeveer 7.004 woningen, waarvan 78% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 62 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Urk?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Urk is €340.909 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Urk en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.