Home › Steden › Ulft

📍 Ulft

Wie gaat er verhuizen
in Ulft?

Ulft telt ongeveer 10.510 inwoners en 4.698 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €297.087. Nu tonen 40 adressen in Ulft een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Ulft een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
40
woningen in Ulft
Afgelopen 30 dagen
16
↑ 7% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Grote Beer
3 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
16 van 40 signalen

In Ulft staan nu 40 actieve verhuissignalen — 16 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.

Niet meegeteld: 19 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Ulft

10.510inwoners
4.710huishoudens
4.698woningen
€ 297.087gem. WOZ-waarde
62% / 38%koop / huur
19,8misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 4 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Ulft

Ulft-Centrum en Ulft-Oost 3.480 inwoners · WOZ €296.000 ● 20 signalen · 90 dgn · dynamiek 58 Ulft-West 5.060 inwoners · WOZ €282.000 ● 16 signalen · 90 dgn · dynamiek 41 Ulft-Noord 1.580 inwoners · WOZ €324.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 26 Verspreide huizen Ulft 390 inwoners · WOZ €405.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 46

Waar beweegt het in Ulft?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
16
Vrijstaande woning
15
Rijwoning hoek
5
Appartement
2
Rijwoning tussen
2

Actiefste straten

Grote Beer
3
van Nispenstraat
3
Bongersstraat
2
Parkstraat
2
Vechtstraat
2

Actieve signalen · Ulft · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 39 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Ulft vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Ulft?

Ulft telt ongeveer 4.698 woningen (62% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €297.087. Wie een woning zoekt in Ulft, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 40 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Ulft is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Grote Beer.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Ulft

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Ulft?
In Ulft zijn de afgelopen 90 dagen 40 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 16 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Ulft zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Grote Beer eruit met de meeste recente verhuissignalen in Ulft.
Hoeveel inwoners heeft Ulft?
Ulft telt ongeveer 10.510 inwoners in 4.710 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Ulft?
Ulft telt ongeveer 4.698 woningen, waarvan 62% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 40 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ulft?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Ulft is €297.087 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Ulft en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.