Home › Steden › 's-Heerenberg

📍 's-Heerenberg

Wie gaat er verhuizen
in 's-Heerenberg?

's-Heerenberg telt ongeveer 8.750 inwoners en 4.126 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €242.163. Nu tonen 44 adressen in 's-Heerenberg een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in 's-Heerenberg een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
44
woningen in 's-Heerenberg
Afgelopen 30 dagen
10
→ stabiel t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
De Hucht
5 signalen
Meest gezien
Rijwoning tussen
13 van 44 signalen

In 's-Heerenberg staan nu 44 actieve verhuissignalen — 10 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in 's-Heerenberg

8.750inwoners
4.100huishoudens
4.126woningen
€ 242.163gem. WOZ-waarde
56% / 44%koop / huur
27,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in 's-Heerenberg

's-Heerenberg 5.035 inwoners · WOZ €245.000 ● 24 signalen · 90 dgn · dynamiek 53 's-Heerenberg, oostelijke uitbreiding 3.715 inwoners · WOZ €238.000 ● 20 signalen · 90 dgn · dynamiek 52

Waar beweegt het in 's-Heerenberg?

Per woningtype

Rijwoning tussen
13
Rijwoning hoek
11
Twee-onder-één-kap
10
Vrijstaande woning
6
Appartement
4

Actiefste straten

De Hucht
5
Kellenstraat
4
Ganzepeppel
3
Willem Schuurmanlaan
2
Het Klooster
2

Actieve signalen · 's-Heerenberg · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 44 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in 's-Heerenberg vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar 's-Heerenberg?

's-Heerenberg telt ongeveer 4.126 woningen (56% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €242.163. Wie een woning zoekt in 's-Heerenberg, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 44 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in 's-Heerenberg is een tussenwoning. De straat met de meeste recente signalen is de De Hucht.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in 's-Heerenberg

Hoeveel verhuissignalen zijn er in 's-Heerenberg?
In 's-Heerenberg zijn de afgelopen 90 dagen 44 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 10 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in 's-Heerenberg zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de De Hucht eruit met de meeste recente verhuissignalen in 's-Heerenberg.
Hoeveel inwoners heeft 's-Heerenberg?
's-Heerenberg telt ongeveer 8.750 inwoners in 4.100 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt 's-Heerenberg?
's-Heerenberg telt ongeveer 4.126 woningen, waarvan 56% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 44 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 's-Heerenberg?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in 's-Heerenberg is €242.163 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in 's-Heerenberg en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.