Thorn telt ongeveer 2.480 inwoners en 1.252 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €323.970. Nu tonen 13 adressen in Thorn een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.
📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Thorn een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.
In Thorn staan nu 13 actieve verhuissignalen — 5 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 22 oktober 2026.
Niet meegeteld: 11 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.
Signalen laden…
Wonen in Thorn
2.480inwoners
1.145huishoudens
1.252woningen
€ 323.970gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
31,5misdrijven per 1.000 inwoners (2025)
CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over
2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).
Thorn telt ongeveer 1.252 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €323.970. Wie een woning zoekt in Thorn, ziet hier
welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden
13 adressen een vroeg verhuissignaal.
Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in
Thorn is een vrijstaande woning.
De straat met de meeste recente signalen is de Oude Trambaan.
In Thorn zijn de afgelopen 90 dagen 13 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 5 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Thorn zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Oude Trambaan eruit met de meeste recente verhuissignalen in Thorn.
Hoeveel inwoners heeft Thorn?
Thorn telt ongeveer 2.480 inwoners in 1.145 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Thorn?
Thorn telt ongeveer 1.252 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 13 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Thorn?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Thorn is €323.970 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Thorn en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.