Home › Steden › Heel

📍 Heel

Wie gaat er verhuizen
in Heel?

Heel telt ongeveer 4.575 inwoners en 1.908 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €348.444. Nu tonen 14 adressen in Heel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Heel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
14
woningen in Heel
Afgelopen 30 dagen
5
↑ 25% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Ringweg
2 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
9 van 14 signalen

In Heel staan nu 14 actieve verhuissignalen — 5 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 15 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Heel

4.575inwoners
1.825huishoudens
1.908woningen
€ 348.444gem. WOZ-waarde
77% / 23%koop / huur
21,9misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 3 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Heel

Heel 4.120 inwoners · WOZ €344.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Panheel 235 inwoners · WOZ €388.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 59 Verspreide huizen Heel 220 inwoners · WOZ €496.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 73

Waar beweegt het in Heel?

Per woningtype

Vrijstaande woning
9
Twee-onder-één-kap
3
Logieswoning
1
Rijwoning hoek
1

Actiefste straten

Ringweg
2
Burgemeester Bongaartslaan
2
Europastraat
2
Apollostraat
1
Dorpsstraat
1

Actieve signalen · Heel · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Heel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Heel?

Heel telt ongeveer 1.908 woningen (77% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €348.444. Wie een woning zoekt in Heel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 14 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Heel is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Ringweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Heel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Heel?
In Heel zijn de afgelopen 90 dagen 14 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 5 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Heel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Ringweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Heel.
Hoeveel inwoners heeft Heel?
Heel telt ongeveer 4.575 inwoners in 1.825 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Heel?
Heel telt ongeveer 1.908 woningen, waarvan 77% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 14 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Heel is €348.444 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Heel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.