Home › Steden › Ter Apel

📍 Ter Apel

Wie gaat er verhuizen
in Ter Apel?

Ter Apel telt ongeveer 9.750 inwoners en 4.253 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €259.117. Nu tonen 48 adressen in Ter Apel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Ter Apel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
48
woningen in Ter Apel
Afgelopen 30 dagen
20
↑ 43% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Kloosterveenweg
3 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
24 van 48 signalen

In Ter Apel staan nu 48 actieve verhuissignalen — 20 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Ter Apel

9.750inwoners
3.750huishoudens
4.253woningen
€ 259.117gem. WOZ-waarde
56% / 43%koop / huur
74,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 11 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Ter Apel

Ter Apel 3.955 inwoners · WOZ €250.000 ● 21 signalen · 90 dgn · dynamiek 55 Ter Apel 't Heem 1.920 inwoners · WOZ €227.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 49 Munnekemoer 155 inwoners · WOZ €341.000 ● 4 signalen · 90 dgn · dynamiek 65 Ter Apelkanaal 640 inwoners · WOZ €321.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 35 Agobuurt 600 inwoners · WOZ €322.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 40 Burgemeester Beinsdorp 330 inwoners · WOZ €222.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 61 Barnflair 200 inwoners · WOZ €345.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 64 Verspreide huizen te Laudermarke 115 inwoners · WOZ €401.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 66 Ter Apel-West 530 inwoners · WOZ €280.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 24 Verspreide huizen ten zuiden van Ter Apel 90 inwoners · WOZ €486.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 63

Waar beweegt het in Ter Apel?

Per woningtype

Vrijstaande woning
24
Twee-onder-één-kap
9
Rijwoning hoek
6
Appartement
5
Rijwoning tussen
4

Actiefste straten

Kloosterveenweg
3
Munnekemoer Oost
3
Marktstraat
3
Barnflair Oost
2
Agostraat
2

Actieve signalen · Ter Apel · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 48 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Ter Apel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Ter Apel?

Ter Apel telt ongeveer 4.253 woningen (56% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €259.117. Wie een woning zoekt in Ter Apel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 48 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Ter Apel is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Kloosterveenweg.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Ter Apel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Ter Apel?
In Ter Apel zijn de afgelopen 90 dagen 48 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 20 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Ter Apel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Kloosterveenweg eruit met de meeste recente verhuissignalen in Ter Apel.
Hoeveel inwoners heeft Ter Apel?
Ter Apel telt ongeveer 9.750 inwoners in 3.750 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Ter Apel?
Ter Apel telt ongeveer 4.253 woningen, waarvan 56% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 48 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ter Apel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Ter Apel is €259.117 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Ter Apel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.