Home › Steden › Emmer-Compascuum

📍 Emmer-Compascuum

Wie gaat er verhuizen
in Emmer-Compascuum?

Emmer-Compascuum telt ongeveer 7.730 inwoners en 3.495 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €247.099. Nu tonen 49 adressen in Emmer-Compascuum een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Emmer-Compascuum een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
49
woningen in Emmer-Compascuum
Afgelopen 30 dagen
23
↑ 109% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Gruinten
6 signalen
Meest gezien
Vrijstaande woning
15 van 49 signalen

In Emmer-Compascuum staan nu 49 actieve verhuissignalen — 23 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 23 oktober 2026.

Niet meegeteld: 14 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Emmer-Compascuum

7.730inwoners
3.440huishoudens
3.495woningen
€ 247.099gem. WOZ-waarde
70% / 30%koop / huur
26,6misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Emmer-Compascuum

Emmer-Compascuum-Centrum 4.780 inwoners · WOZ €219.000 ● 32 signalen · 90 dgn · dynamiek 57 Emmer-Erfscheidenveen 1.780 inwoners · WOZ €287.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 36 Foxel 415 inwoners · WOZ €312.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 48 Verspreide huizen Emmer-Compascuum 195 inwoners · WOZ €386.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 65 Oosterdiep 485 inwoners · WOZ €294.000 ● 2 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 Hoofdkanaal 75 inwoners · WOZ €353.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 59

Waar beweegt het in Emmer-Compascuum?

Per woningtype

Vrijstaande woning
15
Rijwoning tussen
11
Twee-onder-één-kap
11
Rijwoning hoek
9
Appartement
3

Actiefste straten

Gruinten
6
Westerdiep WZ
4
Acacialaan
3
Spindel
3
Foxel
3

Actieve signalen · Emmer-Compascuum · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 49 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Emmer-Compascuum vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Emmer-Compascuum?

Emmer-Compascuum telt ongeveer 3.495 woningen (70% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €247.099. Wie een woning zoekt in Emmer-Compascuum, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 49 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Emmer-Compascuum is een vrijstaande woning. De straat met de meeste recente signalen is de Gruinten.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Emmer-Compascuum

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Emmer-Compascuum?
In Emmer-Compascuum zijn de afgelopen 90 dagen 49 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 23 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Emmer-Compascuum zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Gruinten eruit met de meeste recente verhuissignalen in Emmer-Compascuum.
Hoeveel inwoners heeft Emmer-Compascuum?
Emmer-Compascuum telt ongeveer 7.730 inwoners in 3.440 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Emmer-Compascuum?
Emmer-Compascuum telt ongeveer 3.495 woningen, waarvan 70% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 49 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Emmer-Compascuum?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Emmer-Compascuum is €247.099 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Emmer-Compascuum en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.