Home › Steden › Stein

📍 Stein

Wie gaat er verhuizen
in Stein?

Stein telt ongeveer 10.715 inwoners en 5.313 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €279.291. Nu tonen 37 adressen in Stein een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Stein een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
37
woningen in Stein
Afgelopen 30 dagen
13
↑ 8% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Grasgraefken
2 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
17 van 37 signalen

In Stein staan nu 37 actieve verhuissignalen — 13 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 19 oktober 2026.

Signalen laden…

Wonen in Stein

10.715inwoners
5.175huishoudens
5.313woningen
€ 279.291gem. WOZ-waarde
68% / 32%koop / huur
33,0misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 6 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Stein

Elsloo 6.915 inwoners · WOZ €300.000 ● 22 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Urmond ten oosten van Julianakanaal 2.600 inwoners · WOZ €293.000 ● 15 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Urmond ten westen van Julianakanaal 995 inwoners · WOZ €297.000 ● 14 signalen · 90 dgn · dynamiek 75 Oud-Stein 3.175 inwoners · WOZ €318.000 ● 13 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Meers 870 inwoners · WOZ €295.000 ● 11 signalen · 90 dgn · dynamiek 70 Nieuwdorp 2.355 inwoners · WOZ €250.000 ● 9 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Kerensheide 2.600 inwoners · WOZ €273.000 ● 8 signalen · 90 dgn · dynamiek 37 Centrum 2.200 inwoners · WOZ €254.000 ● 5 signalen · 90 dgn · dynamiek 44 Berg 1.950 inwoners · WOZ €285.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 31 Catsop 555 inwoners · WOZ €398.000 ● 3 signalen · 90 dgn · dynamiek 43 Kleine Meers en Veldschuur 270 inwoners · WOZ €331.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 29 Nattenhoven 150 inwoners · WOZ €336.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 45

Waar beweegt het in Stein?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
17
Vrijstaande woning
10
Rijwoning tussen
6
Rijwoning hoek
3
Appartement
1

Actiefste straten

Grasgraefken
2
Heerstraat Noord
2
Keerend
2
Smeetsstraat
2
Woeringenstraat
1

Actieve signalen · Stein · afgelopen 90 dagen · 1–25 van 37 (alles staat op de kaart)

Wees de woningmarkt in Stein vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Stein?

Stein telt ongeveer 5.313 woningen (68% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €279.291. Wie een woning zoekt in Stein, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 37 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Stein is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Grasgraefken.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Stein

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Stein?
In Stein zijn de afgelopen 90 dagen 37 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 13 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Stein zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Grasgraefken eruit met de meeste recente verhuissignalen in Stein.
Hoeveel inwoners heeft Stein?
Stein telt ongeveer 10.715 inwoners in 5.175 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Stein?
Stein telt ongeveer 5.313 woningen, waarvan 68% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 37 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Stein?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Stein is €279.291 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Stein en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.