Home › Steden › Roggel

📍 Roggel

Wie gaat er verhuizen
in Roggel?

Roggel telt ongeveer 4.275 inwoners en 1.914 woningen, met een gemiddelde WOZ-waarde van €354.467. Nu tonen 23 adressen in Roggel een vroeg verhuissignaal — weken voordat een woning op Funda staat.

📩 Wees er als eerste bij. Ontvang gratis een mail zodra er in Roggel een nieuw verhuissignaal verschijnt — gemiddeld zo'n zes weken vóór Funda.

Signalen · 90 dagen
23
woningen in Roggel
Afgelopen 30 dagen
7
↓ 36% t.o.v. maand ervoor
Actiefste straat
Pastoor Schippersstraat
4 signalen
Meest gezien
Twee-onder-één-kap
11 van 23 signalen

In Roggel staan nu 23 actieve verhuissignalen — 7 in de afgelopen 30 dagen. Laatst bijgewerkt op 24 oktober 2026.

Niet meegeteld: 26 registraties die bij een collectieve actie horen (bijvoorbeeld een hele straat of een complex tegelijk) — die zeggen niets over losse verhuizingen.

Signalen laden…

Wonen in Roggel

4.275inwoners
1.880huishoudens
1.914woningen
€ 354.467gem. WOZ-waarde
79% / 21%koop / huur
30,2misdrijven per 1.000 inwoners (2025)

CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024, opgeteld over 2 buurten · geregistreerde misdrijven: Politie (open data).

Buurten in Roggel

Kern Roggel 3.500 inwoners · WOZ €335.000 ● 22 signalen · 90 dgn · dynamiek 50 Verspreide huizen Roggel 775 inwoners · WOZ €450.000 ● 1 signalen · 90 dgn · dynamiek 22

Waar beweegt het in Roggel?

Per woningtype

Twee-onder-één-kap
11
Vrijstaande woning
8
Rijwoning tussen
2
Rijwoning hoek
1
Appartement
1

Actiefste straten

Pastoor Schippersstraat
4
Burgemeester Mertensstraat
2
Molenweg
2
Koppelstraat
1
Brugstraat
1

Actieve signalen · Roggel · afgelopen 90 dagen

Wees de woningmarkt in Roggel vóór

Ontvang gratis een mail zodra er een nieuw verhuissignaal in jouw postcodegebied verschijnt. Geen account nodig, altijd opzegbaar.

Verhuizen naar Roggel?

Roggel telt ongeveer 1.914 woningen (79% koop) met een gemiddelde WOZ-waarde van €354.467. Wie een woning zoekt in Roggel, ziet hier welke adressen mogelijk binnenkort op de markt komen: de afgelopen 90 dagen toonden 23 adressen een vroeg verhuissignaal.

Het meest voorkomende woningtype onder de recente signalen in Roggel is een twee-onder-één-kapwoning. De straat met de meeste recente signalen is de Pastoor Schippersstraat.

Wil je hier wonen? Stel gratis een verhuisalert in voor jouw postcodegebied, of bekijk de actuele signalen op de kaart. Ook verhuisplannen in de omgeving? Bekijk alle plaatsen met signalen.

Veelgestelde vragen over verhuizen in Roggel

Hoeveel verhuissignalen zijn er in Roggel?
In Roggel zijn de afgelopen 90 dagen 23 vroege verhuissignalen voor woningen geregistreerd, waarvan 7 in de afgelopen 30 dagen. De cijfers worden elke nacht bijgewerkt op basis van openbare overheidsbronnen.
In welke straat in Roggel zijn nu de meeste verhuissignalen?
Op dit moment springt de Pastoor Schippersstraat eruit met de meeste recente verhuissignalen in Roggel.
Hoeveel inwoners heeft Roggel?
Roggel telt ongeveer 4.275 inwoners in 1.880 huishoudens (CBS, 2024).
Hoeveel woningen telt Roggel?
Roggel telt ongeveer 1.914 woningen, waarvan 79% koopwoningen. De afgelopen 90 dagen toonden er 23 een vroeg verhuissignaal.
Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roggel?
De gemiddelde WOZ-waarde van woningen in Roggel is €354.467 (CBS, 2024). Woningwaarden lopen binnen een plaats sterk uiteen — bekijk een adres op de kaart voor de situatie per woning.
Ik woon in Roggel en wil niet dat mijn adres op deze site staat — wat nu?
Dat regel je zelf via adres verbergen: vul je postcode, huisnummer en e-mailadres in en bevestig via de link in je mail. Je adres is daarna direct onzichtbaar op de website.